Манчестър Юнайтед не успя да победи аутсайдера Хъл Сити. Срещата на "Олд Трафорд" завърши 0:0. Както е известно, преди седмица "тигрите" победиха "червените дяволи" за Купата с 2:1.

Хъл Сити можеше изненадващо да поведе в резултата в 7-ата минута след удар с глава на Хари Магуайър. В 17-ата минута и Дейли Блинд стреля от воле, но над напречната греда.

В 42-ата минута Ибрахимович подаде с пета към Погба, който сам срещу вратаря изпусна златна възможност.

Манчестър Сити разгроми Уест Хям в Лондон

„Гражданите" решиха мача през първото полувреме

В 73-ата минута Крис Смолинг с глава свали за Хуан Мата, а испанецът стреля отблизо, но вратарят спаси майсторски.

След този мач Манчестър Юнайтед запазва 6-ото си място с 42 точки. Хъл Сити пък се отлепи от дъното и вече е 19-ти със 17 спечелени точки.