Манчестър Юнайтед победи Астън Вила с 2:1 на "Олд Трафорд". Така "червените дяволи" се изравниха с Ливърпул в класирането на Висшата лига.

Двата тима имат по 33 точки, но шампионите остават начело заради по-добрата си голова разлика.

Тежък удар за Ман Юнайтед - Кавани аут заради расизъм

Ще отсъства 3 мача

Усилията на "червените дяволи" през първото полувреме се увенчаха с успех едва в 40-ата минута.

Тогава Аарън Уан-Бисака центрира и непокритият Марсиал вкара за 1:0.

С късен гол на Маркъс Рашфорд Манчестър Юнайтед излъга Уулвърхямптън

Двамата вратари направиха серия от страхотни спасявания

В 58-та минута Астън Вила изравни. След бързо изпълнен фаул Джак Грийлиш центриране към Бертран Траоре, който не сбърка за 1:1.

Радостта на гостите обаче трая твърде кратко.

В 61-ата реферът видя нарушение срещу Пол Погба в наказателното поле. Бруно Фернандеш застана зад бялата точка и беше точен за 2:1.

Оле Гунар Солскяер: Кавани оказва положително влияние на Юнайтед

Солскяер: Кавани оказва положително влияние на Юнайтед

"Той определено е титуляр при нас"

До края на мача не липсваха положения и за двата състава, но вратарите бяха на много високо ниво и резултатът остана непроменен.