Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг обобщи мача с Манчестър Сити (3:6).

"Много е просто: нямахме достатъчно вяра в себе си. Когато не вярваш, не можеш да спечелиш, а това е недопустимо. Липсваше ни дисциплина в изпълнението на плана и бяхме наказани.

Бях изненадан, че нямахме инициатива, не работехме достатъчно смело с топката, не използвахме свободни зони. Трябва да отдадем дължимото на Манчестър Сити, но не беше съперникът, а фактът, че самите ние не играхме достатъчно добре. Работата беше там, че не вярвахме в себе си.

Усетих го от първата минута и направих промени на полувремето. Нашето отношение се промени и това стана ясно след почивката. Вкарахме, създадохме положения, бяхме по-смели. Преминахме средата на терена и успяхме да вкараме три гола.

Сега ми е трудно да мисля за положителни неща. Разочаровахме феновете, разочаровахме себе си и сме разочаровани от това", каза Тен Хаг.

Манчестър Сити победи Манчестър Юнайтед с 6:3

Манчестър Сити разпердушини Манчестър Юнайтед в голов трилър, два хеттрика белязаха мача