Отборът на Манчестър Сити записа победа с 2:0 над Фулъм в мач за Купата на Лигата. "Гражданите" не срещнаха никаква съпротива от своя съперник и заслужено продължават напред в турнира.

Резултатът бе открит в 18-ата минута, когато Брахим Диас засече топката след изпълнение от ъглов удар и директно я изпрати към десния ъгъл, като не остави никакви шансове на вратаря на гостите.

Снимка 387144

В 35-ата минута, Сане можеше да удвои, но след мощния му шут, топката премина встрани от целта. В добавеното време на първата част, Габриел Жесус перфектно премина през няколко съперникови футболисти и реши да стреля от границата на наказателното поле. Топката обаче бе отразена от Серхио Рико и промяна в резултата не последва.

В 65-ата минута, Диас отбеляза второто си попадение в срещата, след като се възползва от хаос, настъпил в наказателното поле, и с лекота преодоля вратаря за 2:0.