Гаел Клиши подписа официално договор с Манчестър Сити. Левият бек ще бъде играч на „гражданите” в следващите 4 години. Бившият му вече клуб Арсенал ще получи 7 милиона паунда за трансфера, макар двата клуба да не оповестиха официално сумата.
„Много се радвам, че идвам в такъв страхотен клуб. Надявам се да мога да допринеса с нещо към този и без това невероятен състав и да продължа да се развивам. Нямам търпение да започне подготовката. Мисля че със Сити няма невъзможни неща”, заяви французинът след като сложи подписа си под контракта.
„Когато дойдох в Англия, Коло Туре и Патрик Виейра ме взеха под крилото си. Чудесно е, че отново се събрах с тях”, радваше се Клиши.
Възможно е в най-скоро време примера на французина да последва и неговия сънародник и доскорошен съотборник в Арсенал Самир Насри. Медиите в Англия твърдят, че той е почти сигурен за Сити, като за бъдат платени 20 милиона паунда.
David Dein
на 04.07.2011 в 19:12:09 #17Пълна загадка е как ще изглежда отбора като постройка следващия сезон, поне за мен. Очаквам всичко вече...
Херкулеса
на 04.07.2011 в 19:10:36 #16Това за изпадането от зона ШЛ по принцип го говорят феновете на противниковите отбори от поне 5-6 години, а то все не се случва? Що така бре??
На мен лично изобщо не ми дреме дали ще участваме в ШЛ! Голяма работа дали ще стигнем до 1/8 или 1/4 финал! 
Stenlyaka
на 04.07.2011 в 19:09:31 #15Уолкот-Жервиньо РвП ::::::::::::::::::::::::::: Тази формация е толкова грешна , колкото и Уолкот-Аршавин- РВП Единственото , което се постига е да се отреже единственото ''футболно'' качество у Уолкот - скоростта !!!!! Въобще , ако искаш да излезешс РВП и Тео ти трябват Фабрегас и ТРИМА дефанзивни халфа с по 4 бели дроба Може би Алонсо , Камбиасо и Инлер !!!!!
David Dein
на 04.07.2011 в 19:07:16 #14Дузпата, която Клиши направи срещу Бирмингам
http://www.youtube.com/watch?v=4UQgVPWrwfQ
Stenlyaka
на 04.07.2011 в 19:03:00 #1322. winnman | 04.07.2011 21:59 Иначе няма да кажа лоши думи за Клиши, но няма да липсва чак толкова много. В интерес на истината достигна лимита си, прави и доста грешки през последните 2 години. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Аз не съм виждал по-успешен защитник в елемента ''покриване на засада'' , изключителен талант ! Може би заслугата не е само негова , но не може да се отрече че е доста трудно да си винаги на грешната страна на дефанзивната линия !!!!!
David Dein
на 04.07.2011 в 19:02:47 #12Много са, когато говорим за безполезни играчи - и само да не минаваме със заблудата, че внасят дълбочина в състава
тва, което внасят /разбира се ако не са контузени тогава../ е паника и осирания. Безхабеници за отбор от мидтейбъла
Това не са играчи, които да влязат и да печелят мачове! Но те остават, защото не могат да се продадат, а при първите оферти напускат добрите играчи - докъде ще доведе това? до пълната деградация на отбора и изпадане от зона ШЛ. Ето един състав за следващия сезон:
Счесни
Саня-Кос-Вермаелен-Гибс
Сонг
Уилшър-Диаби
Уолкот-Жервиньо
РвП

Stenlyaka
на 04.07.2011 в 18:59:52 #11и от август пак мачкаме всичко наред, тогава ко праим, аааа?!?!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Нищо ! ще почакаме да видим първо дали ще влезем в ШЛ
winnman
на 04.07.2011 в 18:59:38 #10Иначе няма да кажа лоши думи за Клиши, но няма да липсва чак толкова много. В интерес на истината достигна лимита си, прави и доста грешки през последните 2 години.
winnman
на 04.07.2011 в 18:58:31 #9Тука става яко екшън
Клиши я изиграе един полусезон, я не, след което отива под наем някъде. Дотук с бляскавата му кариера.
Stenlyaka
на 04.07.2011 в 18:56:39 #815. David Dein | 04.07.2011 21:48 В Арсенал пари няма, а продължават в отбора да стоят пиявици на 50 хилки заплати ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Има и пиявици по на 80 ! Лекоатлетео получава към 80 , колкото и Росицки . Не е далеч момента в който останалите конвертируеми играчи ще се озъбят на франсето , визирам Саня и Вермаален ! Аршавин безе унищожен от Венгер , а Ван Перси въпреки безспорните си качества е доста чуплив за да е търсен играч
Херкулеса
на 04.07.2011 в 18:53:36 #7Че 50 хилки кво са в днешния футбол? Те резервите на Челси и Шити взимат 2 пъти повече
David Dein
на 04.07.2011 в 18:48:20 #6В Арсенал пари няма, а продължават в отбора да стоят пиявици на 50 хилки заплати
Но не можем да се отървем от тях, защото: 1. никой не ги иска 2. никой не е толкова луд да им плаща заплатите. Добре почваме: Клиши заминава, Насри сигурно ще го последва, защото Венгер нито купува играчи, нито може да му обещае трофеи или пък висока заплата. След него може Фабрегас да тръшне вратата под носа на мосюто и ефектът става лавинообразен - догодина Перси и Уолкот ще се чудят дали да подписват. Накрая ще останат само Венга, Газидис, ПХУ и Кронки, цъкащи белот в средата на празния Емиратс 
Херкулеса
на 04.07.2011 в 18:33:16 #5То не е нужно да си финансов гений, за да разбереш че в Арсенал пари НЯМА - без значение какво говорят ПХУ, Газидис, та даже и Венгер - Арсенал не може да се мери с Шити, Челси и Манчестър! Така че 3-4 място в класирането си е напълно нормално! Естествено на тези географски ширини има прекалено много "мозъци" дето си мислят, че парите растат по дърветата и че е възможно да се направи от нищо нещо.....
Алекс Фъргюсън, точно в тоя мач, за който говориш Роналдо вкара гол! 
Stenlyaka
на 04.07.2011 в 18:22:12 #4Убеден съм че в някой мач , Кретен ще излезе със следната безумна формация Саня - Скилачи - Косциелни- Вермаален .

Stenlyaka
на 04.07.2011 в 18:19:32 #3ааааа, забравих . Не е само Гиббс , Арман Траоре се завръща триумфално след бляскаво предтавяне на резервната скамейка на Юве !
Stenlyaka
на 04.07.2011 в 18:16:47 #2Клиши е слаб играч , който изглеждаше слаб дори в слаб отбор като Арсен-ал Тенденциятя обаче е регрес в качеството , преди Клиши беше Ашли Коул , след Клиши - Гиббс ! Аналози още много - Пирез- Насри ; Фреди - Уолкот ..... Отделно Франсето кретеняса .... Този сезон ще сме боксова круша !
Херкулеса
на 04.07.2011 в 18:00:24 #1Като изключим асистенцията му срещу Пръца, лично аз с друго добро отиграване няма да го запомня!