НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ! 15 МИНУТИ НА НАДЕЖДАТА ЗА РАЗГРАДЧАНИ!

Източник: startphoto.bg

104′

Жълт картон за Ясин Бензиа, който си позволи да репликира решение на съдията.

103′

Рик Джонатан стреля опасно към вратата на Карабах в 103-та минута, но топката премина на около метър от гредата.

96′

Георги Дерменджиев взима мерки и прави смяна. В игра се появи Матиас Тисера, на мястото на Дерой Дуарте.

93′

ГООООООООООООООООЛ! 2:4! БАЙРАМОВ! Само три минути след подновяването на играта Лудогорец инкасира попадение. Абдела Зубир демонстрира страхотен поглед върху играта и подаде към Торал Байрамов в наказателното поле, а последният нанесе истинска бомба към вратата на разградчани и не остави никакви шансове на Бонман.

91′

Георги Дерменджиев извърши още една смяна. Аслак Фон Витри замени Сон.

90′

ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ ЗАПОЧНА!

90+7′

КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ! ПРЕДСТОЯТ ДВЕ ПРОДЪЛЖЕНИЯ ПО 15 МИНУТИ!

90+2′

Рик Джонатан също получи жълт картон.

90′

4 минути продължение

Снимка 678692

89′

Играта доста се накъса в последните минути. Жълт картон и за Дерой Дуарте от Лудогорец.

87′

Жълт картон и за капитана на Карабах - Абдела Зубир.

85′

Жълт картон за Жулио Ромао, който спря с непозволени средства Рик Джонатан.

Снимка 678695

78′

ГРЕДА ЗА КАРАБАХ! В 78-ата минута Лудогорец оцеля. Капитанът на гостите Абдела Зубир получи топката в наказателното поле, направи няколко финта и стреля мощно с левачката, но удари напречната греда.

72′

Това беше и последното действие на Круз в мача. Той е заменен от Спас Делев.

71′

ШАНС ЗА ЛУДОГОРЕЦ! 20 минути преди края Лудогорец създаде най-чистото си положение през втората част. Диниш Алмейда даде дълъг пас към Руан Круз, който се пребори със защитник на Карабах, навлезе в наказателното поле и стреля опасно по земя, но покрай гредата.

Снимка 678686

64′

Двата отбора доста намалиха темпото през втората част и започнаха да действат много по-предпазливо. Може би това е нормално, с оглед на това, че общият резултат е равен и всяка грешка в момента може да бъде фатална.

Снимка 678688

57′

Жълт картон и за Ивайло Чочев.

54′

Жълт картон за Матеуш Силва.

Снимка 678689

46′

Ивайло Чочев влезе на мястото на Пьотровски.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+7′

ПОЧИВКА!

45+5′

ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ! 2:3! АНДРАДЕ! НОВ ОБРАТ! Лудницата на "Хювефарма Арена" продължи и Карабах успя да направи още един обрат до края на полувремето. Зубир центрира в наказателното поле към Бензиа, който си спря добре на гърди и върна към Патрик Андраде, който пък от своя страна стреля от границата на наказателното поле и след рикошет топката влетя в мрежата на Бонман.

45+1′

ГООООООООООООООООООЛ! 2:2! БЕНЗИА Е ТОЧЕН ОТ ДУЗПА! В последната минута на първото полувреме дузпа получи и отборът на Карабах. Дерой Дуарте фаулира Ясим Бензиа в наказателното поле и съдията не се поколеба да отсъди 11-метров наказателен удар. Именно потърпевшият Бензиа застана зад бялата точка и не остави шансове на Бонман.

39′

Проблемите за Карабах не свършиха с двата гола на Лудогорец. На Гурбан Гурбаев му се наложи да прави две принудителни смени в рамките на 10 минути. В 29-ата минута терена напусна Вешович, а на негово място влезе Силва, а пет минути преди паузата се контузи и Марко Янкович. Черногорецът беше заменен от бившия футболист на Черно море Патрик Андраде.

27′

Жълт картон за Мустафазада.

22′

ГОООЛ! 2:1! ДУА БЕЛЕЖИ ОТ ДУЗПА! В средата на първото полувреме Лудогорец получи правото да изпълни дузпа, след като италианският съдия беше привикан от ВАР на монитора да преразгледа ситуация в наказателното поле на Карабах. Домакините се забавиха да изчистят топката и последва неразбирателство между Медина и вратаря Бунтич. Стражът на Карабах понечи да боксира топката, но нацели главата на Руан Круз, а това се оказа достатъчно за рефера да посочи бялата точка. С изпълнението на дузпата се нагърби Квадво Дуа и реализира технично в центъра на вратата.

13′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! ДУА! 1:1! Домакините реагираха като ужилени и съумяха да възстановят равенството само 6 минути след попадението на Карабах. Якуб Пьотровски центрира в наказателното поле, където Диниш Алмейда нанесе удар с глава, но в напречната греда. За радост на феновете по трибуните, Квадво Дуа беше застанал на точното място и направи успешна добавка, с което направи общия резултат 3:2 за разградчани.

7′

ГООООООООООООООООООЛ ЗА КАРАБАХ! ГРУБА ГРЕШКА НА ВЕРДОН! "Орлите" бяха шокирани с настъпването на 7-ата минута на двубоя, когато Оливие Вердон се превърна в грешника за Лудогорец. Топката беше подадена към защитника в централната зона на терена, но той се засуети, беше пресиран от Жуниньо, който съумя да му открадне кълбото, откъсна се сам срещу вратаря и технично прати топката в мрежата.

1′