Лудогорец се разделя с треньора Павел Върба. Временно тимът ще води Станислав Генчев.
"Лудогорец и Павел Върба се разделят. Ръководството на Клуба стартира преговори с чешкия треньор и екипа му, включващ Зденек Бечка и Мартин Тихачек, за прекратяване на договорите им.
Временно отборът ще бъде воден от Станислав Генчев. Младият специалист бе старши треньор на Лудогорец в периода август - декември 2019 г", гласи съобщението на "орлите".
В неделя разградчани гостуват на Монтана в мач от първенството.
govedoebec
на 24.10.2020 в 14:24:00 #383 ПОЛУФИНАЛА В ЕКТ
govedoebec
на 24.10.2020 в 14:23:31 #3731 ТИТЛИЩА
govedoebec
на 24.10.2020 в 14:22:30 #36Как са се възпалили турците и подуянските копанари Ами стигнете един полуфинал на ЕКТ като Славия Не можете ,нито през комунизма нито през демокрация Чеп за зеле не ставате в Разград и Подуяне Гадничко е малко великия ЦСКА с 3 полуфинала Гадничко е ЦСКА да има сбора на мачове на Леца и Ч@лмата в ЕКТ Гадничко е да те наричат Евроидиот 1 и Евроидиот 2 Гадничко е ЦСКА да го наричат Убиец на Шампиони Гадничко е ЦСКА да има 31 титли Някой да докаже обратното !Чакам Още чакам! Продължавам да чакам
Ragnar2
на 24.10.2020 в 14:13:57 #35waterloo на 24.10.2020 в 16:54:39#42 Много мразя да спамя на тая вечна тема в този форум и то под статия на съвсем друга тема... Литекс можеше да се самоиздържа по едно време.А това че никога не се е случвало в София не значи, че не може и че не трябва да се опитваме да може... Бащицата е грешен модел и никой не е прокопсал с него освен ако бащицата не е шейх като в Ман Сити или ПСЖ. А няма как да не се сравняваме с Лудогорец, защото сме ЦСКА и няма как да не се конкурираме за първото място в каквото и състояние да се намираме. Не знам защо Ганчев е в София, не съм и наивник- преполагам, че нямаше да е приятно за ББ да има за враг най-голямата фенска маса в България и предполагам ГГ е бил изнудван както само Тиквата умее. Предполагам! Фактът е, че ако не беше той в момента още щяхме да ритаме срещу Чико Бяга потънали в дългове. И е факт, че вместо като Божков просто да хвърли едни 24 милиона и да отбие номера, за да не го закачат, се опитва малко от малко да поддържа обратна връзка с феновете. Естествено, че феновете са представени от фракции, лидери на провинциални фен клубове и т.н...
zmayforever
на 24.10.2020 в 14:12:43 #34Алеманец....явно....има нещо грешно....Добре разделяне с футболисти.....а не продаване....го разбирам..."пачка от Лигите и Домусчиеви"....връзваме някък си...неразбирам.....защо....по дяволите.....няма кой да ги научи.....тактика....Руманещи......ходома....си ни идва.....но....още нещо Ни липсва.....
ugliesttroll
на 24.10.2020 в 14:07:08 #33Водна цукалке дреме ти на шутката ма нали комплексирана до мозъка на остарелите си кости пляскай глупости по клавиатурата ходи пикай си камъните през малкото уретерче пак сядай пак дрънкай тъпотии...твойта кожа проста много си проста ма
german
на 24.10.2020 в 13:49:20 #32в разград, кога ще се научат да не настъпват постоянно една и съща мотика
zmayforever
на 24.10.2020 в 13:42:56 #31user avatar 77599 СЛЕДВАЙ Ohoboho на 24.10.2020 в 15:46:02#15 "Шампионската титла му е единствения успех,но и нея я изкова предимно Станислав Генчев още есента на 2019-та" не, пич, титлата си я кове Гела със съдиите. Няма нужда да превъзнасяте сега и Генчев. Пак казвам - на тоя фирмен проект, който и да е тренера - титлата е сигурна, по другите начини...... ...... ДА де....ма....ЛЕ....беше....чужденче....и Ко стана......пак на ходом....по...по..... ДУПАРА.....сеги кой,кой,кой......пречка...
.....вижте....пумаци.....коги....кажеш....."Хоп"....требва и да скочиш.....чуваме ви мантрите.....съдбини......сеги ни садиии.....ни мантра......биха ви на ходом......
mitaka7
на 24.10.2020 в 13:42:36 #30Змея пак неразбрал. Чети ма, парцал.
claudiu
на 24.10.2020 в 13:38:12 #29Херо, легендо!
Бай Срамен трепери при идеята, че идваш да ринеш титли и еврослава, знаейки, че ще го колиш на финала в Гданск и ще му връчиш нулебъла за поредна година.
Ragnar2
на 24.10.2020 в 13:36:25 #28waterloo на 24.10.2020 в 16:21:04#29 Колкото до бюджета ви, недейте да ревете и погледнете колко сте похарчили през 2019 година според вашето ГФО. Вашият проблем е, че Джуджето се опитва да прави бизнес подобно на Гела като купува на килограм разни африкански примати и се опитва впоследствие да ги продаде за повече, ама нещо не му се получава. И понеже вижда, че оредялата оранжева фенска маса все още го зяпа в устата, ги залъгва с какво ли не - било титла, било купа! А последно и с нов стадион, чиято лентичка щял да реже на 31. март догодина. Така поне ви обеща, за да ви покаже среден пръст впоследствие! Не се опитва да прави бизнес, опитва се да създаде модел на самоиздръжка, защото за разлика от Гела не може (и не трябва!) да хвърля 6-цифрена сума за резерва на Каляри, която така или иначе не му трябва. Не може да си позволи и да плаща заплати като тези в бундеслигата, за да задържи чужденец, на който му предлагат някъде повече. И не може да си позволи да не продаде някой при добра оферта, която ще покрие заплатите за половин година. В същото време плати емблема за 8 милиона, а БФС не може да си направи труда да прати един имейл до УЕФА. В същото време разполага със стадион, който винаги когато се заговори за ремонтна дейност се появяват някакви загрижени за природата Зелени, дето никакви ги няма когато се изсичат гори, изтребват се изчезващи видове животни, замърсяват се води, празнят се язовири и т.н, и т.н...
zmayforever
на 24.10.2020 в 13:36:21 #27Уноден.....капацитет.....или ....капацитет....
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 24.10.2020 в 13:27:08 #26Ебаххме Waterloo в гъъзъ
zmayforever
на 24.10.2020 в 13:21:05 #25govedoebec на 24.10.2020 в 15:22:29#2 ХАХАХАХАХАХАХАХА Значи наистина ЛОШИЯ ГАНЧЕВ е зашлевил и трета плесница на Домус Гела 14 000 000 зрители са наблюдавали ЦСКА Клуж (България:Румъния) 1 200 000 зрители са гледали Ч@лмаидиот Антверп(България:Белгия......уноден....дай капацитет..... Национален Стадион.....и...."Дянко Стефанов".....боклук
red_phoenix
на 24.10.2020 в 13:12:17 #24Я, познах! Онази вечер в 20-та минута на мача прогнозирах, че Кирчо като голям разбирач от футбол ще търпи още два мача макс Върба...а той направо си избърза дори да ме потвърди... Георги Кирилов, извинявай, колега, ама кое точно не му става на Върба за нашите ширини? Как така навсякъде другаде стават тия треньори, само при нас (в БГ визирам) все не ставали? Проблемът е, че при нас моделът е сбъркан. При нас собствениците са на принципа - плащам, значи поръчвам музиката, и понеже всички са видни разбирачи, искат само послушковци и безгласни букви. Значи, или си голям спец и си ги тренираш и редиш сам, или даваш пари, за да доведеш специалист, на когото това му е работата и го оставяш да си я върши. А не - аз съм шефът, ти не ми обяснявай на мен какво си учил и какво знаеш! И това е принципът на работа почти навсякъде, просто във футбола си личи много ярко. Затова и сме на този хал във всичко. От държавата до всеки бизнес, който се сетиш.
govedoebec
на 24.10.2020 в 13:10:58 #23Педерло Съгласен съм с теб за лошата игра на ЦСКА Но няка си забравил Иртиш Вадуц АЕК Тричковски Забравил си и богаташа Тонев,милионера Шофьор и милиардера Череп Тук какво е оправданието на Леца Иртиш Вадуц и АЕК струват колкото бюджета на Леца от Черепа 24 000 000 Смешно е да коментираш ЦСКА в ЛЕ и то от фен чийто отбор търчи из Червенбрягските полета! Ганчев за 5 години със противници Черепа Спас и Тонев и са 1 миг не е пропуснал да унижи Леца Винаги е пред тях в класирането и достига по напред в ЕКТ Бих казал че след Илия Павлов ,Ганчев е следващия който бърка надълбоко в гъзерите на Леца а освен това и на Числото и на Ч@лмата
ivan-manolov
на 24.10.2020 в 13:06:44 #22ElleMaestro на 24.10.2020 в 15:36:59#9 нормално, как ще мотивираш играчите само на чешки... не става, а тия двойни пасчета на 1 метър са абсолютно неефективни и в повечето случай се губи топката Така е като не знаеш дори и бъкел английски и цялата ти кариера е минала само в Чехия и Словакия, плюс една година в Русия, където също бързо е разкрит
Ragnar2
на 24.10.2020 в 13:02:41 #21litex-cska-dps на 24.10.2020 в 15:50:42#18 Изнасилените от клуж много са се загрижили за Лудогорец Казва го човек, който е отделил време да си направи профил тук и го е кръстил "litex-cska-dps", за да отговаря на тролската му натура
Ако имахме бюджета и другите особености на Лудогорец в момента щяхме да играем в ШЛ на чисто нов пълен стадион
litex-cska-dps
на 24.10.2020 в 12:59:17 #20НаКЛУЖените готвят ли анал-ното отверстие за тоновете шперма която ще поемат от Арда и Рома
ivan-manolov
на 24.10.2020 в 12:55:23 #19ElleMaestro на 24.10.2020 в 15:47:54#16 Гномчев подкупва съдии и цели отбори но пак не може да стане шампион кретена хахаха "И аз съм пробивал съдии с Литексби Сирака го правеше в Левски"