Турнир: Контроли 2024 Стадион: "Куфщайн" Зрители: 48
90+2′

КРАЙ НА МАЧА!

Лудогорец загуби с 0:3 от Ференцварош в контрола

Ференцварош изнесе футболна лекция на Лудогорец в Австрия, вратар спаси "орлите" от разгром

Вижте подробности

90+1′

ГОООЛ! 0:3! Фантастично попадение на Уинго! Влезлият като резерва футболист получи топката на окло 30 метра от вратата и с мощен шут я порази отново, за да направи резултата класически!

81′

ГОООЛ! 0:2! Хенри Уинго! Логичното се случи в тази 81-а минута, когато унгарците успяха да удвоят преднианата си. Маркиньос се пребори за топката в наказателното поле и върна назад към Уинго, който с удар в далечния ъгъл на Слуга направи резултата 0:2!

79′

Има ли изненадани? Отново Симон Слуга отчая футболистите на Ференцварош! Унгарците откраднаха топката в средата на терена и организираха бърза контраатака. Маркиньос напредна по левия фланг и центрира в наказателното поле, където нападател на символичните гости стреля, но Слуга спаси с крак!

75′

Четвърт час до края на мача. Унгарците леко намалиха темпото, но продължават да са по-активният отбор на терена.

62′

И пак Слуга! Вратарят на Лудогорец спасява своя тим от разгром! Този път стражът отрази опасен изстрел с глава на Матс Кностер след изпълнение на корнер.

54′

ГОООЛ! Маркиньос открива резултата за Ференцварош! Симон Слуга капитулира! Траоре изведе свой съотборник по десния фланг, който центрира остро по земя. Слуга успя да избие, но топката попадна точно на крака на бившия играч на Ботев (Пд), който необезпокояван разпечата вратата на "орлите".

51′

Нова блестяща намеса на Слуга! Унгарците организираха опасна атака по левия фланг, последва центриране и топката попадна в краката на Траоре, който нанесе удар от непосредствена близост, но Симон Слуга демонстрира рефлекса си и спаси и това положение!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Мануел Шоу спря неспортсменски опасна атака на Ференцварош. Реферът отново реши да не показва жълт картон и между играчите на двата отбора прехвърчаха искри, но те бързо бяха овладени и играта продължи.

41′

Нова намеса на Симон Слуга! Айса Ландони демонстрира страхотен поглед върху играта и изведе Адама Траоре сам срещу стража на "орлите". Вратарят обаче излезе предвидливо и парира шутът към вратата си. Последва опит за добавка, но и вторият изстрел бе блокиран. Лудогорец оцеляв края на това първо полувреме.

38′

Много грубо нарушение на Карничник на границата на наказателното поле. Само приятелският характер на двубоя го спаси от жълт картон. Последва директен изстрел към вратата на разградчани, но Симон Слуга отново опази мрежата си суха.

27′

Уникален пропуск на Текпетей! Мануел Шоу изведе нападателя сам срещу вратаря, но изстрелът му мина покрай вратата!

20′

Страхотен шанс за Ференцварош! Франк Боли получи перфектен пас в полето на Лудогорец, обърна се и стреля с левия крак, но Симон Слуга се отличи с блестяща намеса.

12′

Текпетей опита директен изстрел от пряк свободен удар, но твърде разочароващ.

8′

В последните минути Лудогорец задържа топката и се настани малко по трайно в полето на Ференцварош. "Орлите" опитаха няколко центрирания в наказателното поле, но снажните бранители на унгарците се справиха без проблем.

1′