90′
Турнир: Контроли България Стадион: TЦ Суеси, Турция Зрители:
90′

Последен съдийски сигнал.

Експериментален Лудогорец загуби от Акрон (Толиати), млад вратар на "орлите" впечатли с изявите си

Скромният руски състав игра на 100% и си заслужи победата

85′

Фаул в полза на Лудогорец.

Каули изпълнява.

Опитва интересно подаване, но ходът му е разгадан и топката преминава във владение на опонентите.

83′

Футболистите на Акрон не спират да търсят отбелязването на нов гол.

Христов е на отлично ниво днес, което спомага за запазването на резултата.

77′

ГООООООООООООООООЛ!!!

1:2!

Гол на Артур Газданов!

Получи чудесно подаване в полето на разградчани и стреля неспасяемо!

Руският тим възстановява преднината си!

74′

ГООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Индивидуален пробив на Янков, който се справи с бранителите пред себе си, след което стреля неспасяемо, връщайки Лудогорец в битката!

Топката се отби в лявата греда на вратата на съперника, след което влетя в мрежата.

Равенството е факт!

70′

Бързо подаване към Делкин.

Грешка на Терзиев.

Футболистът на руския отбор стига до възможност за отправяне на изстрел.

Не намира очертанията на целта.

68′

Текпетей сменя Моци.

67′

Каули сменя Анисе.

62′

Нарушенията зачестиха.

Играта се накъса. От това пострада и качеството на предложения футбол.

Предстоят още няколко промени в състава на Акрон.

57′

Удар на Янков!

Топката преминава на сантиметри покрай вратата на Акрон!

Малшанс за българския състав.

52′

Жълт картон за Босов.

51′

Официално предупреждение за Икоко.

50′

Пет минути на почти непрекъснат натиск от страна на руския тим.

Извършените промени на почивката в състава бяха преобладаващо офанзивни, което очевидно оказва влияние върху цялостното представяне на отбора.

47′

Бърза атака за Акрон в самото начало на второто полувреме.

Спасяване на Христов!

Изстрел от близка дистанция изпробва рефлексите на младия страж, който демонстрира завиден характер и възможности на поста си.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През цялото първо полувреме българският състав беше по-активният на терена и не спираше да организира атаки в полето на съперника.

Акциите на "орлите" обаче приключваха с неточни изстрели или с удари в обсега на вратаря на Акрон, който бе на мястото си и показа завидни умения.

При една от редките си атаки руснаците стигнаха до откриване на резултата. След като бяха продължително притиснати в собственото си поле, играчите на Аркон организираха скоростна контраатака в 24-ата минута, като действията се развиха по левия фланг, последва центриране към оставения непокрит Квеквескири, за когото бе сравнително лесно да прати кълбото по диагонал в мрежата на младия Христов.

Атаките на разградчани продължиха, като статичните положения пред вратата на опонента се редуваха едно след друго. Най-чести техни изпълнители бяха Митков и Янков. Последният центрира над половин дузина пъти, но нито веднъж не последва отиграване, което да откаже стража на руския състав.

В края на полувремето играта се изнерви, бяха извършени редица нарушения, което не се размина и без официални предупреждения. Нова промяна в резултата обаче не последва.

45′

Почивка.

43′

Жълт картон за Анисе.

40′

Сисиньо е фаулиран в близост до наказателното поле на съперника.

Митков стреля директно от статичното положение.

Неуспешно изпълнение, което се спира в стената.

33′

Пас на Янков в пеналта.

Защитниците на Акрон се справят и с тази ситуация.

Последва опит за изненадващ изстрел от далечна дистанция, но стражът на руснаците показва хладнокръвие и не позволи да бъде прехвърлен.

31′

Корнер в полза на "орлите".

Отново с изпълнението се ангажира Янков.

Този път вратарят скача над всички и хваща топката в ръцете си.

29′

Свободен удар в опасна близост до вратата на руския тим.

Янков центрира остро.

Топката е избита.

Получи се разбъркване, но до изстрел към целта така и не се стига.

24′

ГОООООООООООООЛ!!!

0:1!

Изненадваща контраатака за руснаците и попадение в тяхна полза!

Квеквескири бележи за съперника на българския състав.

Беше оставен непокрит по десния фланг, получи извеждащо подаване и не остави шансове на Дамян Христов.

22′

Всички футболисти на Акрон са в собствената си половина.

Натиск на разградчани.

Изглежда е само въпрос на време резултатът да бъде открит.

18′

ШАНС ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Селекцията на Валдас Дамбраускас имаше отлична възможност да поведе в резултата с настъпването на 18-ата минута. Доминик Янков пусна хитър пас зад отбраната за Илиев, който стреля право в тялото на руския вратар. Шанс за голова добавка се откри пред Икоко, но изстрелът му мина над горната греда.

14′

Лудогорец организира бърза контраатака в 14-ата минута. В нея въвлечен бе Сисиньо, който пробяга почти целия терен, за да получи подаване от Митков. Националът на България не запази необходимия баланс и отправеният от него удар беше доста слаб.

12′

Груба игра на руснаците, които изобщо не си поплюват в единоборствата с футболисти на шампионите.

5′

Опасност и пред българската врата.

Неточно подаване в защита доведе до разбъркване.

Последвалият изстрел обаче не беше точен.

2′

Първа атака на разградчани.

Нищо опасно за вратаря на съперника.

Защитниците на Акрон се справят подобаващо.

1′

Бърнард Текпетей

Шампионът на България Лудогорец се изправя срещу Акрон (Толиати), който участва във второто ниво на руския футбол.

Контролата на разградчани започва в 16:30 часа и ще се играе на спортен комплекс "Аркадия".

Ихинио Марин се завръща в игра за плейофите в efbet Лига

Възстановяването му върви по-добре от очакваното

Проверката на разградчани с Марибор, която по програма трябваше да се играе днес, бе отменена заради 10 заразени с коронавирус сред футболистите и треньорския щаб на словенския отбор.

Жосуе Са: На правия път сме да направим много добър отбор

"Виждам потенциала в него"

"Дори и в приятелските срещи е важно да побеждаваме. Тепърва започва нашето израстване. Искам обаче повече. Трябва да подобряваме скоростта на комбинациите помежду си", каза треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас след предишната контрола за отбора.

Нападателят на разградчани Ихинио Марин има шанс да се възстанови за плейофите в efbet Лига, които трябва да започнат в края на април. Както е известно, те ще са в съкратен вариант от 5 кръга, както бяха през лятото на миналата година при доиграването на шампионата.

Испанският таран се възстановява по-бързо от очакваното. Разградчани обявиха, че той вече се готви на облекчен режим по време на лагера в Турция. Марин получи тежка контузия по време на гостуването на Монтана през есента. Това наложи операция. Първоначалните прогнози бяха, че е малко вероятно той да се върне преди края на кампанията. Това обаче очевидно ще се случи. Това дава надежди и на треньора Дамбраускас, тъй като до момента Лудогорец удря на камък с привличането нов централен нападател.

Лудогорец победи Динамо (Киев) с 2:1 в контролен мач

Лудогорец с престижен успех, "орлите" с обрат срещу гранда Динамо (Киев)