Нападателите на Лудогорец Бърнард Текпетей и Игор Тиаго ще бъдат на линия за гостуването на Левски, пише "Тема Спорт". Двубоят на стадион "Георги Аспарухов" е във вторник, 28 февруари, от 17:45 часа.

Текпетей получи контузия в края на първото полувреме на гостуването на Андерлехт и на почивката бе заменен. Игор Тиаго пък напусна, накуцвайки, в края на редовното време.

"Текпетей го извадихме превантивно, защото сме фокусирани върху шампионата в момента. Положението на Тиаго не е сериозно, той имаше крампи", заявиха от щаба на разградчани.

Аут за сблъсъка е десният бек Аслак фон Витри. Той се контузи още в началото на мача в Брюксел. Очаква се вместо него на "Герена" да започне Пипа, който се представи много слабо срещу Андерлехт. В центъра на защитата също ще има рокада - титуляр ще е Оливие Вердон вместо Игор Пластун.

Шимунджа е заложен на дузпата, дербито с Левски решава съдбата му?