Капитанът на Лудогорец - Кирил Десподов, говори след загубата с 0:2 от Балкани в първия мач на двата отбора в първия кръг от елиминациите за Шампионска лига.
Офанзивният играч подчерта, че вариант "отпадане" в неговата глава не стои на дневен ред.
"Казах и преди, че Балкани е изключително добре организиран отбор. Играе добре тактически и тим, който пресира - не се защитава. Отстъпихме на играта им през първото полувреме и те водиха и разиграваха. Създадоха ни доста неприятности пред нашата врата. Ние не отговорихме на тяхната агресия и ситуациите им и мисля, че заслужено не вкарахме гол, след като имахме само една ситуация в мача", започна Десподов.
"Мисля, че ни пресираха добре в хода на мача, няма да анализирам Балкани, но казвам, че това, което тренирахме и говорихме, не го приложихме в мача. Днес загубихме заслужено", продължи капитанът на "орлите".
"Всеки футболист липсва на отбора, но нека не бъде това оправдание. Всички, които бяха в групата, имат класата и характерът да играят в Лудогорец, така че не трябва да се взима под внимание, че имаме липсващи играчи, тъй като ще изглежда като оправдание.
Ние не искаме това, а е хубаво, когато има тежки моменти, да сме искрени към себе си. Отрази се теренът, тъй като беше бавен. Тревата беше висока, но това не е оправдание, тъй като сме играли и на по-лоши терени. В моята глава вариант отпадане няма, трябва да направим всичко възможно да продължим.
Имаме мач в Разград, където условията за игра ще бъдат по-добри. 2:0 е коварен резултат, но доста пъти сме показвали характер и сме обръщали от 1 или 2:0. Имаме характера, трябва да си повярваме просто и да желаем повече победата от тях", завърши Кирил Десподов


ivan-todorov-JxIhw2CR
на 12.07.2023 в 08:31:01 #13Ямболски, ти марзиш себе си, бро! Прибирай се, че сестрата от отделението те търси да ти даде вечерните хапчета!
ivan-gerov
на 12.07.2023 в 06:46:56 #12в европа несвирят бг рефери- задължителна дузпа и червен картон за противника и 10 мин. продължение
evgeni-mihov
на 12.07.2023 в 05:46:46 #11Вариант отпадане няма. До следващия мач има време, човекът с куфарчето ще трябва да се задвижи.
goldberg04
на 12.07.2023 в 05:10:57 #10Лудогорец ще ги отстрани тия. Ама пожелавам провал за тирето срещу сепсис 90% от държавата ги мразим!
1914riner
на 12.07.2023 в 04:26:41 #9КосмонаФта кърти , според подвеждащото заглавие, но думите му са: "Тревата беше висока, но това не е оправдание, тъй като сме играли и на по-лоши терени." ... което е супер различно от това, което заглавието втълпява на оранжевите клетници и те кълват като гладни шаранчета
Maniaka_CSKA
на 12.07.2023 в 00:30:26 #8Да беше казал..."бехме по ниски от тревата" така щяхте да събудите малко съжаление.....
ivan-gerov
на 12.07.2023 в 00:18:31 #7ХАХА..ДВСПУТКОВ , ТРЕВАТА МУ БИЛА ВИСОКА. ПЪЛЕН КРЕТЕН
abc-xyz
на 12.07.2023 в 00:07:31 #6Тревата беше до колене! Съдията не даваше фал за всяко падане! Нямаше 10 мин продължение! Противникът не игра с юношите! Абе, кофти обстоятелства!
zhelyo-3lYErSJW
на 11.07.2023 в 21:56:57 #5Точно с ловешките кадри стигнахме до това ниво,чак ме е срам да пиша кои са( част от тях са юноши откраднати от ФК Левски)
tony_ko
на 11.07.2023 в 21:51:03 #4ivan-gerov, евала, много точно казано
ivan-gerov
на 11.07.2023 в 21:47:32 #3goldberg.. много си неграмотен, нормално е да си лефскар. всички сте с 8 ми клас.няма нужда да казваш от кой отбор си. само трябва да напишеш едно изречение.. и става ясно
goldberg04
на 11.07.2023 в 21:37:46 #2В Разград ги изяждате 3:0 и готово, ако не в ЛК но там бе издънки поне до 1/8 финала. Мен ме интересува Левски! Лудогорец и числото имат моралната подкрепа от над , докато тирето 90% ги мразят!
step-step
на 11.07.2023 в 21:32:13 #1Що не я изпушихте, кат е висока