Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев изрази разочарованието си от слабата игра на тима му срещу косовския Балакни в двубоя от предварителните кръгове на Шампионска лига. В Прищина, българският шампион загуби с 0:2.

"Трябва и аз да разбера какво се случи. След 10-15-ата минута при нас нещо се счупи. Изключително груби грешки направихме при отиграването на топката. Отборът на Балкани поведе заслужено в края на първото полувреме.

Балкани победи Лудогорец с 2:0 в среща от първия квалификационен кръг на Шампионска лига

Фиаско за Лудогорец в Европа! Балкани срази "орлите" насред Прищина

През втората част имахме своите шансове, но като цяло слаб мач за нас. Отбор като нашия не може да си позволи такъв елементарен втори гол. Футболът е игра на грешки, 0:2 е резултат, срещу който трябва да е борим с всички сили", каза Петев.

"На почивката искахме да задържаме повече топката. Всеки трети пас беше грешен. Трябва да поздравим Балкани, игра много добър футбол. Ние не трябва да го позволим в Разград.

Естествено, че трябва да работим върху доста неща. Важно е в петък в мачът за първенството срещу Крумовград. Ще направим доста промени и очакваме реванша в сряда. Трябва да отбележим гол, защото той може да направи разликата. С това, което имаме, с това ще се борим", завърши специалистът.