Лудогорец II победи в контрола с 3:2 в Крумовград местния Левски, след като до 55-та минута губеше с 0:2. Отличи се Йоан Йорданов, който отбеляза и трите гола във вратата на съперника.

През първото полувреме "орлите" не показаха най-доброто си лице и инкасираха две попадения. Чисти ситуации се откриха пред Хюсеин Кельовлуев и Бранимир Костадинов. Първият си скъси много ъгъла и не успя да намери пролука за точна стрелба, а вторият с глава прати топката край вратата.

През второто полувреме в игра влезе роденият през 2004 година Йоан Йорданов и точно той увенча с три гола далеч по-силната игра на тима след почивката. Първото попадение падна в 55-та минута. Младият нападател бе точен след разбъркване в наказателното поле на съперника. Голът за 2:2 падна в 60-та минута, като Йорданов излезе очи в очи със стража на Левски и хладнокръвно стреля край него. Талантът оформи своя хеттрик в 78-та минута, след бърза контраатака и хубав пас на Петър Кирев.