Футболистите на софийския Локомотив бойкотират президента си Николай Гигов. Това била най-реалната версия за домакинската загуба с 0:1 от Черноморец в неделя, след която столичните "железничари" бяха задминати на третото място от Левски кръг преди края. Именно тази позиция е последната, която дава право на участие в европейските клубни турнири.
Мартин Камбуров, който изпусна фрапираща голова възможност срещу бургазлии, и останалите, още чакали от Гигов пет заплати и премии. Затова и нарочно изпуснали евроучастието. В последния кръг Левски има безпроблемно домакинство на Сливен, а Локо (Сф) най-вероятно ще се разтъпче на "Лаута", за да гарантира оставането в "А" група на съименниците си от Пловдив.
При така създалата се ситуация няма да е чудно, ако Гигов се оттегли от клуба.
Red Sox
на 10.05.2010 в 20:40:01 #43трябваше да махна купата --------------- ае, пак добре се справихте. реално загубата в прекия двубой с челси ви изяде главата.
soro
на 10.05.2010 в 20:37:11 #42радвам се че е станал номера
soro
на 10.05.2010 в 20:35:26 #41Регистриран на: 04.09.2006, 13:42 64. ivonty | 10.05.2010 23:30 я сега се появи новия аватар без нищо да правя мерси за помощта за нищо

MonKaTa
на 10.05.2010 в 20:35:15 #40Не ме кефи дискусията лека вечер
Xa-x@v
на 10.05.2010 в 20:33:20 #39Багер,лека
ivonty
на 10.05.2010 в 20:32:46 #3865. Red Sox | 10.05.2010 23:31 баси затва ли беше целия зор ................................ трябваше да махна купата
MonKaTa
на 10.05.2010 в 20:31:38 #37Я некой да пусне музика и да направи по 1 спагети
Red Sox
на 10.05.2010 в 20:31:32 #36баси затва ли беше целия зор

ivonty
на 10.05.2010 в 20:30:29 #35я сега се появи новия аватар без нищо да правя мерси за помощта
soro
на 10.05.2010 в 20:30:06 #3454. ivonty | 10.05.2010 23:24 39. soro | 10.05.2010 23:08 ---------------------------------- не става, връща ми старата снимка, а хем давам първо да я изтрие нещо не правиш или натискаш как треа
, при мене става , направих го няколко пъти за да ти кажа точните стъпки
, сега ще пробвам пак 
Xa-x@v
на 10.05.2010 в 20:28:18 #33Супа,къде е тази 32-та титла
MonKaTa
на 10.05.2010 в 20:26:56 #32ЧистачЪт Много грубо колега ,много грубо все пак всички тук сме с 1 цел да се позабавляваме ще му развалиш кефа на човека

SoNoR
на 10.05.2010 в 20:25:24 #31http://www.youtube.com/watch?v=FkVwjceu0jU

Xa-x@v
на 10.05.2010 в 20:25:20 #30мИчтател,сега получи отговор на въпроса си от снощи.Разбра ли,защо Локо няма да играят в Европа?
ivonty
на 10.05.2010 в 20:25:15 #29ето върна се
ivonty
на 10.05.2010 в 20:24:37 #2839. soro | 10.05.2010 23:08 ---------------------------------- не става, връща ми старата снимка, а хем давам първо да я изтрие
MonKaTa
на 10.05.2010 в 20:24:34 #27За да не разтуриме некое семейство http://www.youtube.com/watch?v=t-idDbIfGvw&playnext_from=TL&videos=1p6AdVwlsfw
MonKaTa
на 10.05.2010 в 20:19:44 #26Чуби

MonKaTa
на 10.05.2010 в 20:16:44 #25ЧистачЪт Всички сме обречени да станем такива рано или късно
MonKaTa
на 10.05.2010 в 20:14:32 #24След като изгледах 16 епизод на супернатурал мога да благодаря на линке и баткоФФ за сериала много добър