Фенове и футболисти на Локомотив (Пловдив) си спомниха за бившия благодетел на тима - Георги Илиев. Те присъстваха на панихидата в  негова чест на стадиона в парк "Лаута".

Днес се навършват 10 години от смъртта на футболния бос, който бе убит в Слънчев бряг след мача на "смърфовете" с ОФК Белград в Бургас. Георги Илиев е бивш президент на Велбъжд (Кн) и Локомотив (Пд), а при неговото управление "железничарите" печелят титлата и суперкупата на България през 2004 година.

Велбъжд и Локо вчера изиграха приятелски мач, за да почетат паметта на боса, а срещата завърши с равенство 6:6.