Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

Велковски е точен за 6:0. Всякакъв коментар вече е излишен.

Карагарен бележи за 5:0. Разгромът е факт.

Ел Харуби спасява изстрел на Тачев.

69′

Нова греда за Локомотив, този път след шут на Карагарен.

60′

Втори гол на Райков в мача. Въпросът вече е не "дали", а "с колко" гола разлика Локо ще надиграе опонента си.

55′

Шут на Райков е избит в напречната греда.

47′

Камбуров е сменен от Карагарен.

46′

Йевтоски заменя Райнов.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

44′

3:0! Мартин Камбуров рядко пропуска изгодни положения като това!
Мачът окончателно приключи, а трите гола разлика се очертават като "любими" за Кокала, след като и в дебюта си за тима той трябваше да преживее поражение с 0:3 от Несебър във Втора лига.

40′

Умарбаев стреля в напречната греда! Пропуск!

34′

Жълт картон за Виданов.

30′

Марков стреля над вратата.

23′

Тачев не успява да намери очертанията на вратата от доста близка дистанция. Един от малкото шансове за гостите в мача.

18′

Втори гол за Локо! Интригата в срещата е чувствително намалена! Райков този път асистира, а голът е дело на Вълчев, който ефектно прати топката в рамката на врата, а в последствие и в мрежата.

13′

Домакините излизат напред в резултата! Гол за Локомотив! Райков открива резултата!

8′

Опасност пред вратата на Оборище още в 8-мата минута от двубоя. Камбуров пропуска да се разпише.

1′

Веселин Марчев

Локомотив (Пловдив) приема състава на Оборище, в мач от 1/8-финалите за Купата на България днес.

Срещата ще се играе от 18:00 часа, на стадион "Лаута" в Пловдив.

Цената на билетите в 1 лев.

Победителят в двойката ще се определи в един мач, а при равенство в редовното време ще се стигне до продължения и дузпи.

Припомняме ви, че в първия кръг на турнира панагюрският отбор отстрани друг Локомотив - този от Горна Оряховица - и за пръв път се класира за тази фаза на турнира.

За наставника на гостите Емил Велев сблъсъкът е натоварен с допълнителна емоция, тъй като той вече на два пъти в кариерата си бе начело на "смърфовете".

Кокала сподели, че очаква здрава битка на "Лаута", но не пожела да се ангажира с конкретна прогноза за крайния изход на двубоя.