Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача на "Лаута"!

89′

Езе бе оставен непокрит в наказателното поле при центриране от корнер, но защитникът на Локомотив не успя да уцели вратата.

85′

Петров заменя Котев.

84′

Умарбаев заменя Илиев.

79′

Жълт картон за Посинкович.

77′

Жълт картон за Долапчиев.

76′

Страхотен пропуск на току що влезлия Карагерен! Нападателят се озова сам срещу Християн Василев, преодоля го, но от малък ъгъл не успя да намери очертанията на вратата!

74′

Карагерен заменя контузения Озболт.

73′

ГОООЛЛЛ ЗА ВИТОША! Григор Долапчиев намалява резултата, след като се възползва от центриране и намали на 1:2!

65′

Стефан Христов опита да изведе технично Григор Долапчиев отдясно в наказателното поле, но Асен Георгиев се намеси решително и изпревари нападателя на Витоша.

59′

Въпреки пасива от два гола, гостите не спират да опитват да атакуват, за да се върнат в мача.

50′

Добро начало за домакините на втората част, Димитър Илиев опита ефектно изпълнение от въздуха извън наказателното поле, но топката мина до гредата.

45′

Начало на второто полувреме.

13′

Жълт картон за Котев.

45′

Край на първото полувреме.

41′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Страхотно попадение на словенеца Озболт, който се обърна в наказателното поле и с фалцов прехвърлящ удар по диагонал вкара за 2:0!

36′

Нов шанс за Витоша. Центриране от корнер намери Купенов, който стреля с глава, но топката мина с малко над вратата.

32′

Пропуск на Долапчиев! Кутев изведе много добре юношата на ЦСКА, който напредна фронтално срещу вратата, но ударът му мина до гредата!

25′

Ивайло Лазаров центрира добре от фаул, но Стефан Христов не успя да затрудни Мартин Луков, тъй като ударът му бе слаб.

20′

ГОООЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Димитър Илиев майсторски бележи от бялата точка - 1:0!

19′

Дузпа за Локомотив за нарушение срещу Посинкович!

15′

Чудесен шанс за гостите! Долапчиев получи топката отдясно в наказателното поле и успя, макар и от паднало положение, да намери Четин Садула, който стреля, но Луков спаси!

10′

Грешка на последния в защитата Купенов, но вратарят Християн Василев успя да изпревари Димитър Илиев и улови.

6′

Гостите опитаха добра атака, при която Садула бе намерен в наказателното поле, но вместо да опита да стреля, капитанът на "тигрите" реши да подава и с греши.

3′

По-активно начало за домакините, които се настаниха в половината на съперник с първия съдийски сигнал.

1′

10. Умарбаев 66. Вълчанов

Локомотив (Пловдив) няма право на грешка срещу Витоша, ако иска да прекъсне серията си от три поредни мача без победа, в които отборът записа едно равенство и две загуби.

Целта пред "смърфовете" е място в Топ 6 през този сезон, която е напълно реална с оглед добрите резултати на тима до неотдавна. Ето защо Витоша изглежда перфектният съперник, който да върне футболистите на Бруно Акрапович на победния път.

Групата на Витоша (Бистрица) за гостуването на Локомотив (Пд)

Контузеният Наско Милев пропуска следващия мач на Витоша (Бистрица)

Двубоят е утре от 12:30 часа на "Лаута"

Лошата новина за тях е, че "тигрите" на Росен Кирилов също се намират в подобна позиция на пловдивските си колеги - записаха две последователни загуби в изминалите два кръга.

Другата неприятна новина за домакините е свързана с отсъствието на контузения голмайстор Анте Аралица, който пропуска мача. Това може да се окаже проблем, имайки предвид, че "смърфовете" не успяха да вкарат гол в последните си 3 срещи.

Росен Кирилов пък няма да може да разчита на двама важни за Витоша играчи в лицето на Анти Рения и Наско Милев. Началото на мача е от 12,30 часа.

Вероятни състави:

Локомотив: Луков, Петрович, Георгиев, Езе, Томашевич, Ангелов, Банович, Карагерен, Умарбаев, Буна, Илиев

Витоша: Василев, Гьонов, Милчев, Купенов, Гочев, Лазаров, Вълчанов, Котев, Христов, Садула, Долапчиев

Една промяна в групата на Локомотив (Пд) за мача с Витоша (Бистрица)