Треньорът на Локомотив (Пловдив) - Александър Тунчев заяви, че отборът не е заслужавал да победи днес. "Черно-белите" се наложиха с 2:0 над Царско село в среща от осмия кръг на efbet Лига.

"Не заслужавахме да победим днес. Особено през първото полувреме нищо не ни се получаваше. Не можехме да контролираме топката, стояхме далече от противника.

През второто полувреме изравнихме играта и за наше щастие успяхме да отбележим два гола. Няма спокойствие. Независимо, че днес победихме не трябва да се главозамайваме. Далече сме от тази форма, която преди показвахме, така че има още много да работим.

Трябва ни повече спокойствие и по-голяма увереност. Имаме някои нови момчета, които се поддават на това напрежение. Не може да подценяваме никой. Купата ни дава някакъв шанс да гоним Европа. В никакъв случай няма да подценим този мач. Във всеки двубой излизаме за победа.

Нашият президент е човек, който обича да мечтае, така че и тази година имаме поставени цели. Няма да бъде никак лесен мачът срещу Родопа Смолян. Там мотивацията е доста по-голяма", каза Тунчев.

Локомотив (Пловдив) победи Царско село с 2:0