Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира загубата от Реал (Мадрид) с 1:3 на 1/4-финалната фаза от Шампионската лига.

Реал (Мадрид) с комфортна преднина преди реванша с Ливърпул - 3:1

Реал (Мадрид) с два гола предимство преди реванша срещу Ливърпул

Винисиус с две попадения в полза на "кралете"

Ето какво каза специалистът:

"Ако искаш да играеш на полуфиналите, трябва да си го заслужиш. Днес ние не го направихме, особено през първото полувреме. Единственото положително в мача, ако изключим гола на чужд терен, е фактът, че има и реванш.

Просто не играхме достатъчно добре, за да създадем проблеми на Реал. Дори сериозно ги улеснихме. Грешките са част от играта и никой не е застрахован. Ние обаче не заслужавахме по-добър резултат. Голът и играта след почивката все пак ни дават надежди.

Смяната на Наби Кейта? Няма нищо странно. Предприех промяна, защото не ми харесваше как се развиваше мачът. Чисто тактически ход. Но Кейта не беше единственият, който игра слабо. В този момент исках да направя още няколко смени".

Юрген Клоп: Не бих поканил Рамос на рождения ми ден