Ливърпул стигна трудно до точка при визитата си на Фулъм. Срещата завърши 1:1. "Котиджърс" поведоха през първото полувреме с гол на Боби Рийд. В 79-ата минута Мохамед Салах изравни от дузпа.

"Червените" изиграха много слаб мач и бяха далеч от познатото си ниво. Въпреки това тимът е с равен брой точки с Тотнъм, който е на върха на класирането по голова разлика.

Фулъм започна силно мача и се хвърли в атака. В първите минути Алисон се намеси на два пъти след удари на Кавалейро.

Снимка 509599

Добрите действия на Фулъм доведоха до гол в 25-ата минута. Боби Де Кордова-Рийд откри резултата със страхотен удар от границата на наказателното поле.

В 32-ата минута Алисон се намеси след удар с глава на Адерабиойо. Чак към края на полувремето отборът на Клоп успя да погледне към вратата на съперника. Първата добра ситуация се откри пред Садио Мане. Той бе намерен от Къртис Джоунс, но изстрелът му с глава бе неточен и топката мина над вратата. Мохамед Салах също имаше шанс малко преди почивката.

Кристъл Палас взе точка от Тотнъм, крепостта на Моуриньо рухна в края

Дуотото Хьон-мин Сон - Хари Кейн отново изработи гол

След час игра мърсисайдци стигнаха до най-доброто си положение. Фирмино изведе Хендерсън сред купа от играчи. Капитанът на гостите бе на идеална позиция в наказателното поле, но вратарят на Фулъм направи блестящо спасяване.

Тимът на Клоп все пак успя да стигне до изравняване в 79-ата минута. След удар от фаул на Вайналдум топката се удар в ръка на бранител на домакините и съдията отсъди дузпа, а Салах бе точен от бялата точка.