90+6′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 3041
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА загуби от Зоря (Луганск) с 0:1 в Лигата на конференциите

Слаб съдия, подмината дузпа за ЦСКА и загуба от Зоря!

Австриецът изгони пресилено Тибо Вион в края на мача

90+3′

Вион получи директен червен картон за нарушение.

85′

При последвалия корнер, имаше съмнения, че играч на гостите игра с ръка. Главният рефер отново не отсъди дузпа.

84′

Баи бе повален в наказателното поле след като бе изблъскан в гръб с две ръце от противников футболист и падна на земята. Играчите искат дузпа, но съдията е категоричен, че такава няма.

83′

Йомов отстъпи мястото си на Кръстев.

81′

Брадли Мазику опита удар от границите на наказателното поле, но ударът му бе блокиран.

78′

Кайседо получи жълт картон.

76′

Варела изпълни от корнер, Мухар нанесе опасен удар след разбъркване, но вратарят улови.

74′

Баи замени Вилдсхут

74′

Вион влезе на мястото на Жеферсон.

69′

Вилдсхут получи жълт картон.

64′

ГОЛ ЗА ЗОРЯ! Аллаху Сайядманеш овладя топката и шутира силно с левия крак по диагонала, за да намери долния десен ъгъл на вратата. Сериозен удар по амбициите на ЦСКА! Във временното класиране "червените" са последни в групата с 1 точка.

63′

Бусато! Вратарят спаси точен удар на Шахаб Захеди от пряк свободен удар.

62′

Зоря все по-често организира атаки и търси попадение. Украинците изглеждат доста по-различно в сравнение с първото полувреме.

56′

Кери не може да продължи мача заради болки и ще трябва да бъде заменен приудително. На негово място се появява Варела. Сериозен удар по "червените",  които ще трябва да се справят без един от основните играчи в състава.

51′

Гостите започват по-организирано втората част и опитват атаки към вратата на Бусато.

Снимка 551011

49′

Играч на Зоря изпълни от фаул, топката мина встрани от вратата, пазена от Бусато.

47′

Жълт картон за Матей, който спря опасна атака на гостите.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Нов шанс за "червените"! Кери пусна добре към Йомов, който напредна, навлезе в наказателното поле и от малък ъгъл опита да подаде, но бранител на гостите изби топката, за съжаление на крилото.

39′

Възможност! Кери изпълни от фаул, Томас Лам скочи най-високо и засече с глава, но неточно.

37′

Вилдсхут подаде остро в наказателното поле, където Йомов опита да намери Жеферсон, но без успех.

Снимка 551001

28′

Дмитро Кхомченовский получи жълт картон след нарушение срещу Жеферсон.

25′

Вилдсхут пусна успоредна топка на голлинията към Георги Йомов, но българското крило не успя да засече.

21′

Кайседо опита далечен удар, топката мина встрани от вратата.

18′

Йомов! Крилото имаше добра възможност, но в последния момент бранител на гостите изби топката от краката му и отне възможността пред "червените".

Снимка 550999

16′

Кери центрира отлично към Кайседо в наказателното поле, но ъгълът стана прекалено малък за нападателя и изстрелът му излезе в корнер.

Снимка 551004

13′

Георги Йомов центрира в наказателното поле, Юрген Матей опита да засече, но топката беше прекалено трудна за отиграване.

6′

Пропуск! Кайседо подаде много добре към Вилдсхут, който в наказателното поле опита да прокара топката между краката на вратаря, но само корнер за "червените".

4′

Проблеми за Иван Турицов. Играч на гостите отправи закъснял шпагат в краката на защитника, но реферът спести жълт картон на провинилия се. Все пак Турицов става и продължава срещата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′
Бодьо/Глимт победи Рома с 6:1 в Лигата на конференциите

Бодьо/Глимт поднесе сензацията на вечерта, разбивайки Рома с 6:1

Норвежците поведоха групата

1′

Преди началото на срещата, всички зрители трябваше да покажат "зелен сертификат", за да наблюдават на живо срещата.

28. Пламен Гълъбов

ЦСКА излиза срещу Зоря (Луганск) в трети мач от груповата фаза на Лигата на конференциите. Двубоят е тази вечер от 22:00 часа.

Сблъсъкът може да се окаже решителен и за двата тима, тъй като до момента "армейците" имат 1 точка, а украинците са без никакъв актив. Те загубиха своите срещи срещу Бодьо/Глимт(3:1) и от Рома с 3:0. ЦСКА пък допусна тежко поражение в Рим(5:1), но срещу норвежкия шампион направи престижно равенство(1:1).

Стойчо Младенов: Зоря няма с какво да ни изненада

"Имам пълно доверие на всеки един играч"

За радост на треньора на "червените" Стойчо Младенов в тима вече няма почти никакви проблеми, като единствените, които остават в лазарета са трайно контузените Бисмарк Чарлс и Мено Кох. Федерико Варела остана на резервната скамейка в последния мач срещу Ботев (Пловдив), но аржентинецът вече е напълно възстановен.

Треньорът на Зоря: Уважаваме ЦСКА достатъчно много, ще е труден мач

Мога да отлича Кери, Йомов, централния нападател Кайсед, коментира Виктор Скрипник

Пред Густаво Бусато почти сигурно ще действат Юрген Матей, Томас Лам, Брадли Мазику и Иван Турицов. Карло Мухар и Жеферсон ще уплатнят дефанзивния вал в халфовата линия, а Греъм Кери ще има свободна роля малко пред тях. Намиращият се в отлична форма Георги Йомов ще снове по дясното крило, а вляво ще действа Яник Видсхуд. На върха на атаката за ЦСКА ще бъде голмайсторът на тима - Жорди Кайседо.

Треньорът на украинците Виктор Скрипник има доста повече кадрови проблеми. При тежката загуба с 6:1 от Шахтьор (Донецк), наставникът загуби и двама от основните си играчи - Вернидуб и Назарина. Скрипник все пак няма да изневери на любимата си схема и ще излезе със ситема 4-3-3.

Гледайте ключовия мач между ЦСКА и Зоря (Луганск) днес от 22:00 часа пряко по MAX Sport 3 HD.