90+6′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Антон Малатинскехо", гр. Търнава (Словакия) Зрители: 11 588
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

Спартак (Търнава) - Лудогорец 1:2 в мач от Лигата на конференциите

Лудогорец удари Спартак (Търнава) в последната секунда и мечтае за излизане от групата си в ЛК

Ето как се разви двубоят

90+5′

ГОЛ! ТИСЕРА! 1:2!! Лудогорец дочака своя миг буквално 5 секунди преди изтичането на продължението. Тогава Кайо Видал центрира от левия фланг, Тисера стреля с десния крак, а вратарят улови топката, но я изпусна и тя пак отиде в Тисера, който от втория път беше точен. А съдията дори не позволи на домакините да изпълнят център и свири край, докато играчите на Георги Дерменджиев ликуваха на терена.

90+1′

Жълт картон за Кайо Видал.

86′

ПРОПУСК! ОЛИВИЕ ВЕРДОН ПРОПУСКА ОТ БЯЛАТА ТОЧКА! Вердон стреля твърде слабо в десния ъгъл и вратарят на домакините спаси!

85′

ДУЗПА ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Пет минути преди края Желкович игра с ръка в наказателното си поле и след преглед със системата ВАР, главният съдия посочи бялата точка!

78′

ГОООЛ! 1:1!! ЕРИК ДАНИЕЛ!! Само 4 минути след гола на Дуа, Спартак успя да възстанови равенството. Домакините организираха добра атака, а топката достигна до Ерик Даниел, който с техничен удар извън наказателното поле препарира Падт за 1:1!

74′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! ДУА!! Домакините капитулираха четвърт час преди края на двубоя. Якуб Пьотровски открадна топката в центъра на терена и тя достигна до Бърнард Текпетей, който с едно докосване изведе Квадву Дуа на стрелкова позиция. Швейцарецът за пореден път демонстрира голмайсторския си нюх и откри резултата.

72′

Още две смени в състава на домакините. Паур замени Буката, а Джуричин влезе на мястото на Дюриш.

67′

Филип Азанго е заменен от Мартин Микович. Това е втора смяна за домакините, а Дерменджиев все още пази жокерите си в ръкава си.

66′

ВИДАЛ! В 66-ата минута гостите пропуснаха нова добра възможност. Кайо Видал получи топката в наказателното поле и дриблира между трима играчи на Спартак, осигури си пространство за шут и стреля с десния крак, но вратарят на домакините беше на мястото си и с една ръка изби в корнер.

60′
Снимка 644224

Източник: startphoto.bg

57′

Освен, че играе безобразно от началото на мача, Педро Нареси си изкара и първия жълт картон. Цяло чудо е, че Георги Дерменджиев го държи още на терена.

47′

СТРАХОТЕН ШАНС ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Само две минути след подновяването на играта гостите от Разград сътвориха една от най-добрите си комбинации от началото на мача. В заключителния и етап Текпетей изведе брилянтно Педро Нареси сам срещу вратаря, бразилецът нанесе удар, но той бе отразен от стража на словаците.

46′

Жан Бернат замени Филип Байнович.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

Снимка 644226

45+3′

ПОЧИВКА!

45′

Три минути продължение.

37′

Лудогорец продължава да е по-активният отбор на терена, но това по никакъв начин не притеснява домакинските привърженици, които не спират да подкрепят отбора си и са се примирили със съдбата си, че ще отпаднат безславно от надпреварата.

29′

В 29-та минута Недялков центрира опасно от левия фланг, а Пьотровски стреля с глава от непосредствена близост, но право във вратаря на домакините.

25′
Снимка 644222

23′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! ТЕКПЕТЕЙ!

НЕ! НЯМА ГОЛ! ЗАСАДА! Точно в средата на първата част гостите успяха да пратят топката в мрежата на Спартак. Квадво Дуа изведе Кайо Видал в наказателното поле, но защитник на домакините блокира нападателя на "орлите". Топката обаче попадна в краката на Текпетей и той се разписа с мощен шут. Топката беше заложена на центъра и всички очакваха играта да се поднови при резултат 0:1, но реферът даде сигнал, че ситуацията се преразглежда за засада. Оказа се, че още в зародиша на атака, при паса на вратаря Падт към Текпетей, нападателят е бил в положение на засада и голът беше правилно отменен.

10′

Лудогорец започна по-активно двубоя и в началните минути момчетата на Георги Дерменджиев центрираха няколко пъти опасно в полето на Спартак, но снажните бранители на словаците се справяха безупречно.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Снимка 644211

1′