90+5′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители: 6589
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Лудогорец - Спартак (Търнава) 4:0 в мач от Лигата на конференциите

Лудогорец разпиля Спартак (Търнава) в първия си мач от груповата фаза на Лигата на конференциите

"Орлите" изиграха силно второ полувреме и отбелязаха 3 гола в рамките на 18 минути

90+4′

ГОЛ! 4:0! Домакините отбелязаха и четвърти гол в последната минута на продължението, когато Якуб Пьотровски опита да оформи своя хеттрик с нов шут от далечно разстояние. Вратарят на Спартак спаси, но само за да прати топката в краката на резервата Руан Секо, който направи успешна добавка и оформи крайното 4:0!

90′

Жълт картон за бившия футболис на Левски Роман Прохазка.

85′

Текпетей и Гонславеш са заменени от Доминик Янков и Мунир Шуаир.

74′

Жълт картон за капитана на Спартак (Търнава) Мартин Микович.

Снимка 634871

Източник: startphoto.bg

72′

Двойна смяна за Лудогорец. Кайо Видал и Иван Йорданов отстъпиха местата си на Спас Делев и Педро Нареси.

63′

ГОЛ! 3:0!! Лудогорец стигна до нов гол в 63-та минута, а негов автор отново стана Якуб Пьотровски. Този път полякът стреля точно от далечно разстояние и принуди вратаря на Спартак да извади топката от мрежата си за трети път.

59′

Матиас Тисера отстъпи мястото си на Руан Секо.

52′
Снимка 634869

51′

ГОЛ! 2:0! Пьотровски! Лудогорец удвои преднината си само 5 минути след попадението на Иван Йорданов. Матиас Тисера получи топката в наказателното поле и опита нещо средно между удар и центриране, Якуб Пьотровски беше заел стратегическа позиция, хвърли се на шпагат и прати топката в мрежата на Спартак за втори път.

50′
Снимка 634868

46′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! ИВАН ЙОРДАНОВ! Домакините се нуждаеха от точно 51 секунди след началния сигнал за второто полувреме, за да открият резултата. Текпетей подаде към Иван Йорданов, който с мощен шут от около 25 метра разпечата вратата на словаците.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА WINBET СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

Снимка 634852

45′

ГОНСАЛВЕШ! Португалският халф на Лудогорец опита късмета си с изстрел по земя от дъгата на наказателното поле, но топката профуча на сантиметри от дясната греда.

44′

Жълт картон и за Сон.

40′

Първи жълт картон и за футболист на Лудогорец - получи го Клод Гонсалвеш.

35′
Снимка 634853

34′

Спартак (Търнава) стигна до първия си удар във вратата на Слуга в 34-та минута. Защитникът Коша стреля с глава след корнер, но точно в обсега на вратаря.

31′

В другата среща от групата на Лудогорец, Фенербахче поведе рано с 2:0 у дома на Нордселанд.

28′
Снимка 634857

19′

ШАНС ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините стигнаха до отлична възможност за гол в 19-а минута на мача, когато Текпетей напредна в полето на Спартак, финтира защитник на гостите и стреля опасно по земя, но Такач внимаваше и спаси.

18′
Снимка 634851

17′

В 17-та минута на мача словаците изпълниха заучено положение след пряк свободен удар, топката стигна до звездата на тима Офори, ала ганаецът не успя да отправи удар и кълбото излезе в аут.

11′

Феновете на Лудогорец се опитват да подкрепят своите любимци, но агитката на Спартак е по-гласовита и доста често "Хювефарма Арена" е огласян от мощни викове "Спартак Търнава"!

Снимка 634847

5′

Лудогорец започна мача по-силно и в първите минути се настани в полето на своите гости, но до момента няма нищо сериозно пред словашката врата. Атаките на разградчани все пак доведоха до първия жълт картон в двубоя, получи го опорният халф на Спартак Адриан Желкович.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′