90+6′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Та'али", село Атард, Малта Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски победи Хамрун Спартанс с 1:0 в Лигата на конференциите

Левски изкова инфарктна победа над Хамрун след здрава битка в Малта! Филип Кръстев - грешник и герой

"Сините" фаворити преди реванша

90+5′

ГООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Краев отправи удар от далечна дистанция, Топката рикошира в противников защитник и попадна във Филип Кръстев, който от десетина метра вкара безценно попадение!

80′

В последните минути столичния гранд си върна контрола на топката и опитва по-често да застрашава домакинстката врата. До края на редовното време има още 10-ина минути, в които "сините" да опитат да улеснят задачата си преди реванша в София.

78′

Илиян Стефанов замени Бари.

78′

Краев влезе на мястото на Миланов.

77′

Първа смяна за Левски в мача. Марин Петков замени Роналдо.

68′

Джони напуска терена и е заменен от брата на Али Соу - Муса Соу.

68′

Елвис напуска терена и е заменен от Игор Неделкович.

67′

Билал Бари подаде към Уелтън отляво, бразилецът стреля към далечния ъгъл, но над вратата.

59′

Николай Михайлов! Хамрун показва зъби и за пореден път става ясно, че тестът за "сините" мечти ще бъде труден. Додо бе оставен непокрит след подаване отдясно на другия лидер на домакините Джони и отправи много опасен удар, но стражът на Левски изби!

53′

Малтийците започват по-агресивно второто полувреме в сравнение с представянето си през първата част. Здрава битка се заформи на терена, а притежанието на топката към момента е: 48% за Хамрун на 52% за Левски.

Снимка 583125

48′

Роналдо опита удар от дистанция, но и прекалено слаб, за да затрудни по какъвто и да е начин Бонело. Топката излезе в аут.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Николай Михайлов бе повален от играч на Хамрун, който опита да играе с центрираната топка. Фаул срещу вратаря.

43′

Жълт картон за Кордоба и право малтийците да изпълнят пряк свободен удар от опасна дистанция.

38′

Шанс! След изпълнение от корнер, Цунами стреля с глава, но топката мина близо до вратата.

Снимка 583114

29′

Една от първите опасности, създадени от домакините. Джони преодоля Кордоба и опита удар, Михайлов изби. След последвалия корнер, се стигна до нов удар на играч на домакините, топката придоби опасна траектория, но стражът на "сините" се намеси, избивайки с една ръка.

20′

Уелтън получи добро подаване от Миланов и опита удар от границата на наказателното поле, но не сполучи и прати топката в аут.

17′

Левски продължава да владее инициативата. Притежание на топката - 35% за Хамрун и 65% за Левски. Малтийците все още нямат удар към вратата на Николай Михайлов.

Снимка 583111

11′

Филип Кръстев пропусна! Играчът на Левски прати топката в дясната греда!

10′

Жълт картон за провинилия се Матю Гюламие

9′

Дузпа за Левски! След изпълнение от корнер на Георги Миланов, Матю Гюламие задържа с две ръце Билал Бари в наказателното поле и реферът мигновено отсъди наказателен удар!

8′

Уелтън! Бразилецът проби и изскочи на много добра позиция, сам срещу вратаря, но Бонело изби.

8′

Жълт картон за Стийв Борг

5′

Натиск на "сините" в първите минути на мача. В последната ситуация Роналдо напредна отдясно, но пред наказателното поле загуби топката.

Снимка 583109

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1. Хенри Бонело 13. Николай Михайлов (К)