Спортинг (Лисабон) е хвърлил око на играч на Левски. Това твърди журналист от Бразилия. Става въпрос за Жасинто Лейте, който е кореспондент на "Газетаешпортива" в Португалия.
"Спортинг търси вариант да привлече Билал Бари. Играч, който е впечатлил с изявите си през миналия сезон. Аморим търси попълнения за отбора си главно от странни първенства", написа той в "Туитър" и се похвали, че е един от първите, които са спрягали Кристиано Роналдо за Борусия Дортмунд. Смята се, че това е най-актуалната дестилация за звездата на Португалия.
Ако Спортинг наистина вземе Бари, то тази сделка ще е доста шокираща, пише "Мач Телеграф". Билал не е от най-изявените голмайстори, макар и да върши доста черна работа. За Левски обаче това ще е космическа сделка, защото до този момент са продавали играчи само в другите два гранда на Португалия - Бенфика и Порто.
hufu
на 19.08.2022 в 09:10:35 #22Божинката е пич. Няма злоба в него. Умно момче избрало си да симпатизира на левски . Жалко , че кариерата му не започна от лефски и да стигне до сити, фиорентина, спортинг, а обратното и възхода след герена стигна до враца
german
на 19.08.2022 в 09:10:32 #21то сега вярно е че билал бари е мароканец, не е българче-тарикатче, ама спортинг да си имат едно на ум
абе,
я най-хубаво, направо да го отстъпят на барса
sojourner
на 19.08.2022 в 09:08:47 #20Дестилация!?
german
на 19.08.2022 в 09:05:21 #19имаше един период, когато божинката попадна в спортинг /незнайно как
/,
после направи чудовищна издънка, в някакъв мач, отива да бие дузпа, тренерът забранява и посочва друг, нашия му издърпал топката, бие...и в облаците
после го изгониха от клуба, ама божи ги осъди и взе от там едни къси пари
това имам предвид като казвам, че спортинг са се пАрили
hufu
на 19.08.2022 в 09:03:36 #18Да, хубаво щеше да бъде да няма мач са харпуня на краварника, ама съдба. Направо прокоба. Едно е да отпаднеш от Базел с коефициент 55, а друго от харпуня с 2.5 , ама за миризливото дърто джудже е без значение, защото живота му е преминал с на лефски позорен успехите
german
на 19.08.2022 в 08:42:57 #17добрутро блу
/кафе/,
спортинг викаш, те не се ли опариха веднъж с божи86
german
на 19.08.2022 в 08:32:39 #16и това ми било, "чорбарски" сайт
вместо грандиозен петъчен предиобеден шедьовър,
за главна се мъдри неква статия от жанра "фентъзи"
asentset.0
на 19.08.2022 в 08:22:07 #15Ачооооо, къде си?
StefchoSofeto
на 19.08.2022 в 08:18:11 #14Ачо, хайде деееее! Чакамееееее!
elaizgrey
на 19.08.2022 в 08:11:45 #13Ачо, хайде бе, чакаме
gipsykings
на 19.08.2022 в 07:00:23 #12Ич ми не дреме! САМО ЦСКА!!!
gipsykings
на 19.08.2022 в 06:25:25 #11Блу, ясно е - гледал си Партизан vs Левски
К'ъв е резултата?
cvetomirmagnitski
на 19.08.2022 в 06:15:50 #10Елаизгрей, всъщност, сър Ангел се разхожда напред-назад, подръпвайки от лулата, изпуска кълба дим и диктува.
Подсър Линдарев трака на пишещата машина
gipsykings
на 19.08.2022 в 06:15:25 #9Опитът да се обезцени победата и да се акцентира на дребна фенска изцепка без пострадали е умилителен и...неуспешен.
Резултатът е прекрасен, а футболът беше добър и това е най-важното. САМО ЦСКА!!! Разбираш ли Блу?
elaizgrey
на 19.08.2022 в 06:10:07 #8Ачо вече преглежда поредния шедьовър
за последно. Коректора завършва чек-а и след малко ще се насладим
.
Ачка чакаме
angel_domuschiev
на 19.08.2022 в 06:08:14 #7hufu, прав си. Сега погледнах резултата, че снощи Партизан са вейнали Хамруня с 4 на 1.
И до тук се приключи с мита, че Хамрун са непреодолим отбор. За сега май от България най-добре е да пускат в Евротурнирите само Лудогорец и ЦСКАто. Другите са толко слаби, че само се излагат, няма смисъл.
Bloody_Sword
на 19.08.2022 в 05:56:26 #6Барито не става и за призов отбор в Домуслигата, камо ли за Спортинг Лисабон
asentset.0
на 19.08.2022 в 05:54:37 #5Днес усещам, че Ачо отново ще изригне.
cvetomirmagnitski
на 19.08.2022 в 05:51:00 #4Сър Ангеле, стига вицове, пускай го тоя шедьовър.
gipsykings
на 19.08.2022 в 05:47:22 #3Аз ако съм на колегите, ще изчакам да стане голмайстор на ЛК. После офертата ще е по-висока