Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов даде интервю за клубната телевизия, в което категорично отсече, че "сините" няма да продават играчи. Изказването на Мъри идва след разговори със силните хора в клуба.
"Току-що разговарях и със Сираков и г-н Борисов, собственик на основния спонсор, тука е и г-н Ивков и решението е категорично - Левски няма под никаква форма да си разпродава най-добрите играчи. Левски ще гради отбор и за тази, и за следващата година, който да бъде конкурентноспособен. Левски няма да продава казвам още един път.
Сираков също е много изнервен от постоянните приказки за трансфери. Няма да продаваме играчи, ще градим отбор, който да бъде хегемон следващата година", заяви Мъри.

Мик Джагър
на 18.01.2023 в 08:47:53 #11Кауня, хегемоне
1912bpfc
на 18.01.2023 в 06:23:51 #10Мъри-легендо с правилния футбол ще бъдете хегемони в Б група
ASTOR
на 17.01.2023 в 21:17:26 #9оооо пак ли гавра с говеждата мъка--- Смехххх
petar-petrov-ExOZDXnk
на 17.01.2023 в 20:46:16 #8"Там е работата, у нас вече няма някой богаташ- паралия, който да поеме футболен клуб, обраснал с дългове, да ги плати и да се надява на някакъв "келепир" от своето "спонсорство" Намерен, винаги остава вариант " ние сме Литекс и нямаме нищо общо с ЦСКА " За келепира Ганчев каза преди 2 години: аз и партньора ми сме дали 80 000 000 ,колко са станали днес не знаем( лично аз не му вярвам) Домуса също няма как да е в по-добро финансово състояние в Лудогорец, кой е третия мастит собственик сигурно знаеш само ти
athletic_slava_1923
на 17.01.2023 в 20:27:08 #7Какви оферти? Имаше само една за Краев и то са слухове, може и да е фишек. Другите двама - Миланов и Кръстев: единия си тръгна за няколко заплати обезщетение, другия не е техен даже няма договор, който да указва до кога е преотстъпен. Накратко: няма оферти, какво ще отказваш?
Ol' Dirty Bastard
на 17.01.2023 в 19:22:38 #6Мърльо-Хегемона ааааааааахайахахахахаха
УмеренЦСКА
на 17.01.2023 в 18:45:23 #5"Ако Лецата има нов собственик, той първо ще разкара тоя Палячо" Ако има, естествено той /новият собственик/ ще трябва да назначи треньор чисто професионален, без някакви "исторически" и "фенски" добродетели. Но за сега няма такъв нов собственик, сериозен, с достатъчно пари и май няма да има. Там е работата, у нас вече няма някой богаташ- паралия, който да поеме футболен клуб, обраснал с дългове, да ги плати и да се надява на някакъв "келепир" от своето "спонсорство". ...Не ща да бъда груб, но в момента има трима бизнесмени, които продължават да "наливат" част от печалбите си във футбола, двама от тях това са Домусчиев и Ганчев. И Найденов я кара по същия начин, но май по инерция. Настоящото първенство ярко показва нещо такова, моля за извинение...
filo-123
на 17.01.2023 в 18:43:47 #4За да продаваш играчи трябва някой да ги иска, а дори за пет годишните деца е ясно, че бездарните рогати добитъци, които половин сезон нямат победа, никой не ги иска. Кауня свири отдавна на Насювия кавал, КЗЛ. Говеда прости, играчите не се продават, затова плащайте, дейба и простите рогачи.
УмеренЦСКА
на 17.01.2023 в 18:11:55 #3Мине се не мине някакъв период от порядъка на две- три седмици и грамофонната плоча се преобръща. Периодически /точно в такъв период/ възпламват надеждите за поредния милиардер, който ще закупи клуба заедно с парцалите му и ще устрои някоя "Лига" по примера на Чорни. Като измине максимумът /сделката била въпрос на седмици, дни и часове/ плочата се преобръща. Първо на ниво трансфери /милионни оферти/ и след някой друг ден излиза пак лозунгът: "Фенове, дайте, Христа ради, някоя парица!" След което се публикуват в социалните медии разни сведения за милиони дарения докато се мине на следващия период. Ако някой е забелязал, поредният период се означава с някое интервю на изпълнителния директор на клуба, в което се третират дълговете, проблемите с лиценза и прочие. ...Колко още такива "цикъла" ще преживее ФК "Левски"? Да не съм на мястото на верните сини фенове, които още чакат Слънцето да огрее любимия им клуб...
Bloody_Sword
на 17.01.2023 в 18:11:31 #2УмеренЦСКА
на 17.01.2023 в 17:41:59 #1Стоилов: "Левски няма под никаква форма да си разпродава най-добрите играчи." ...Звучи много наперено, ама до момента просто няма сериозни оферти. Като няма такива, лесно е да се вири гребенът, че няма да продаваме стока, която никой не я иска... Любопитно е как Мъри /в ролята на говорител/ сменя гамите. Преди десетина дена се фукаше, че имало било оферти за милиони. А всъщност се оказа, че такива оферти просто няма... ПП И друг път съм изказвал чисто човешко съчувствие към "треньора на 21 век" за не особено почетната роля да се върти като ветропоказател в публичното пространство докато неговият "приятел" /същият собственик на клуба/ се крие в миша дупка.