Един от най-големите таланти в българския футбол - Стивън Жерард Гаоте, беше низвергнат от клубното ръководство на Левски. 16-годишният нападател прави фурор в школата на "сините" от няколко сезона насам и логично беше повикан да тренира при мъжете. Стивън обаче бе отстранен лично от Наско Сираков, след като двете страни не постигнаха споразумение относно първия професионален договор на суперталанта.
"Относно ситуацията около мен и клуба, в който съм израснал и вече 11 години играя - искам да кажа следното: Винаги съм играл на макс за Левски! Горд съм, че съм играл за Левски. Имам страхотни моменти, бил съм и капитан за моята възраст. Ръководството постави условие към мен - ако не подпиша договор в рамките на няколко часа, да напусна академията - те ми спряха и тренировките. Така са решили... Не съм обиден на Левски. Това е моя клуб и съм щастлив за тези 11 години. Имам предложения от клубове извън България, не мисля че е проблем, че искам да си продължа развитието в чужбина. Нямам проблем с Левски, имам проблем с ръководството!", каза той пред "Блиц".
hristo-ivanov-ulYKdcVg
на 02.04.2024 в 17:06:15 #7Не проблема наистина не е в момчето,проблема е в продължавашото мутренско управление в Левски ,бой с родители,заплахи,замразаване и никой който да води нормален разговор и преговори само ултиматуми.Не уважаваме това което имаме а го гоним после вземаме Фадига,Дарлан, и още куп звезди но не искаме да развием наистина един наистина добър талант.
Мик Джагър
на 02.04.2024 в 15:02:14 #6Нека да погледнем обективно и безпространстно. Вече дори циганята и негърите не щат при Леца милиционерката. Всичко с нормални интелектуални способности гледа да се спасява
1914riner
на 02.04.2024 в 14:35:36 #5То Тва , няма и 8-ми клас , и То било имало проблеми
....Предлагам да иде в Барса и да стане новият Стоичков
tundzhaka
на 02.04.2024 в 13:25:03 #4лапето е осиновено
tundzhaka
на 02.04.2024 в 13:24:38 #3може и на 16 с разрешение на родителите. Но тия са гeй-двойка.
german
на 02.04.2024 в 13:23:10 #2професионален договор във футболa, можеш да подпишеш когато навършиш пълнолетие, т.е. 18 г.в. за България
tundzhaka
на 02.04.2024 в 12:17:45 #1лаптопа не е виновно, а тъпите му родители. Няма да се обадя ако са гeй-двойка.