От Левски са стартирали спешна акция за търсенето на още един нападател. Причината за това е контузията на Мустафа Сангаре. Таранът по предварителни прогнози ще отсъства до два месеца, което означава, че ще се завърне за плейофите. На "Герена" обаче са решили да се подсигурят, ако нещата не се получат.

Затова от клуба са започнали да се свързват с агентите, с които работят, за да проверят дали има свободни агенти. Целта е да бъде намерен футболист, който преди 24 февруари не е имал отбор. Както е известно, тогава изтече срокът за привличане на играчи у нас с трансфер. В момента могат да бъдат подписвани само свободни агенти, съобщава "Мач Телграф". 

Мустафа Сангаре: Неочакваните ситуации са част от живота, ще се видим скоро

Мустафа Сангаре: Неочакваните ситуации са част от живота, ще се видим скоро

Нападателят ще пропусне остатъка от сезона

На пръв поглед задачата изглежда трудна, тъй като в момента без отбор са предимно футболисти, които не са убедили предишните си клубове или са лекували дълго време травми. В повечето случаи това означава и липса на пълноценна подготовка.

На "Герена" имат предвид и ситуацията с Хуан Переа. Нападателят пристигна с пет натрупани картона, а при още три ще бъде застрашен от наказание.

Сангаре аут от терените за дълго време

Сангаре аут от терените за дълго време

Най-вероятно ще е нужна хирургическа намеса

Проблем за "сините" е и контузията на Карл Фабиен, като все още не е ясно кога ще се възстанови. В същото време присъствието на Рилдо на терена остава почти незабележимо.