Мажоритарният собственик на Левски - Наско Сираков, даде своето мнение за филма "Гунди - Легенда за любовта" пред Дарик радио.
Сираков заяви, че галапремиерата на лентата пред 8000 души е била много емоционална за него и цялото му семейство, но е можела да се случи успешно и пред 20 000. Оценката на Сираков е, че това е най-добрата българска продукция, която е гледал от 1989-а година насам.
"Ами да, изключително емоционална вечер, а и след това през нощта. Щом Илиана ми каза, че е сънувала цяла нощ филма, смятай за какво става въпрос...Искам да поздравя Иван и Андрей за цялостната организация преди, по време и след филма. Всичко беше на топ, топ ниво.
За актьорския състав нямам думи, не само за двамата, които изиграха Георги Аспарухов и Лита, а за целия актьорски състав. Бяха фантастични, препоръчвам на всеки един, който може, да гледа филма. Лично мое мнение, далеч съм от специалист, но от 89-а година насам това е най-добрата продукция, която съм гледал".
Сираков каза и какво си е говорил с Илиана Раева и какво го е впечатлило във филма: "В интерес на истината всичко. Макар че много съм се интересувал, говорил съм с хора, които са играли с Гунди, научих нови неща, които не ми бяха известни и го коментирахме с Илиана.
Примерно, че е споделил, че това ще бъде последният му мач и смята да се откаже. Не го знаех. Също така този тормоз, на който е бил подложен от тогавашната Държавна сигурност, също направи впечатление".
rising.red
на 11.10.2024 в 18:00:00 #7Не е неетично да казваш истината, тъпунгер! Неетично е да лъжеш като разпран, за някой, който е ползвал всички блага на системата изкарвайки го репресиран! Трябва да ви е срам от тази нагла лъжа, а не да изкарвате другите номенклатурчици! Ама откъде срам у говедо?!
machkai-kobra-2
на 11.10.2024 в 05:10:22 #6150 лв да гледаш как възхваляват един пияница и убиец и както каза 1 колега най известния шофьор на полицията.
Това говедата верно са се самозабравили.
И какво е постигнал тоя? Едно нищо на квадрат. Не е сигурно ше ако иде в западен клуб ще се адаптира. Ей го гонзи скъса 3 чифта гащи да търка скамейката на Рен.
sofia
на 10.10.2024 в 23:01:44 #5Гроздето е кисело
8000 човека на премиера на КИНО с цени на билетите от 70-150 лв
Красноармейците да коментират дали събраха пари за паметник на тяхната легенда, за по младите чичкото от Кауфланд
Мик Джагър
на 10.10.2024 в 19:57:12 #4. Също така този тормоз, на който е бил подложен от тогавашната Държавна сигурност, също направи впечатление". ………… Пфффф
УмеренЦСКА
на 10.10.2024 в 19:06:39 #3...А на Насо определено му е малко кисело... Нещо го игнорират като "жива легенда" сините имиджмейкъри. Преди няколко години имаше една кампания в негова полза, отсякоха сребърни медали в негова чест, имаше публикации за него като "жива легенда" на българския футбол. Но стана така, че никое дърво не расте на Герена до небесата. Първо се озяни "треньорът на 21 век" и се измете, второ "феновете" нахлуха на терена с лозунги против Насо като "собственик" на синия клуб. ...Прегърнати семейно, Раеви могат да се надяват да спечелят симпатиите на "народа". Само не се знае дали "паметта" на покойния футболист Г. Аспарухов е в състояние да "сплоти" левскарите около семейство Раеви...
rising.red
на 10.10.2024 в 19:01:53 #2Едно време ДС тормозеше хората, като им даваше чин, привилегии и Алфа Ромео. Моето семейство мина между капките...
УмеренЦСКА
на 10.10.2024 в 18:51:10 #1...Филмовата "индустрия" има свои закони. Най- важният е съотношението между разходите и приходите. Ще го видим как ще е това съотношение... А другата страна на тая "индустрия" е общественото влияние, което не се измерва с пари, въпреки че посещението на продукциите, измерено в "човеко- посещения" дава известна и то доста достоверна информация за "интереса" към дадена тема и за "изводите" от нея в "общественото съзнание". ...Някой от по- възрастните форумци спомня ли си сериала "Демонът на империята" по Тошово време? Беше окарикатурен самият Апостол на Свободата, Васил Левски в продукция, която по- възрастните хора я помнят със срам... ПП Някои имат бол пари, паметници вдигат, филми поръчват! Само и само да "пренапишат" историята и да изработят "герои", "светци"...