Изпълнителният директор на Левски Наско Сираков обяви, че до три години "сините" ще влязат в Шампионската лига.
"Най-отговорно и категорично мога да заявя, че през следващите три години Левски ще влезе в лигата и това са нашите планове. Няма да направим никаква трагедия, ако не успеем тази година. На привържениците ни по никакъв начин не можем да им втълпим или забраним да го мечтаят и искат. Ние ще направим всичко възможно, за да осъществим тази тяхна мечта", обяви "синята" легенда.
Сираков и треньорът Станимир Стоилов бяха гости на актуално студио "Дерби", където направиха анализ на отминалия сезон и отговориха на въпроси, свързани с представянето на отбора, стопяването на разликата от седем точки на ЦСКА, както и за апетитите на състава за влизане в Шампионската лига.
Вижте пълното интервю на Сираков и Стоилов тук.
Esox
на 23.05.2006 в 09:52:33 #27Модератор, не се ядосвай!
Правилно ми свали мнението, ама тия двамата много дразнят и вече би трябвало да ги банвате от айпиадрес, а не от изказване. Защото тяхните никога не са по темата, а само псувни и простотия оцветена в тъмночервено!
Мерси!
SoNoR
на 23.05.2006 в 09:52:06 #26Есокс, учудва ме, как го казва, Насраков си има голяма уста по принцип, а сега много плахо...

BAHUR
на 23.05.2006 в 09:51:11 #25Ей ДОМ върви при майка си бе

Esox
на 23.05.2006 в 09:49:09 #24Сонор, така се правят изказвания. Ти какво, стил Сакалиев ли предпочиташ? Ама тогава осерацията е голяма брато!!!
BAHUR
на 23.05.2006 в 09:48:19 #23УЕФА няма да пусне скоро български отбор в Лигата,не го ли разбрахте умници
Esox
на 23.05.2006 в 09:47:47 #22Абе, дудук сплескан, редник тъп, айде да те видим кво ще пишеш, като си толкова отворен. Върви под статията за Партизанспор ти казах. Там пиши и квичи колкото искаш, тук ни осмърдя форума на кочина...
SoNoR
на 23.05.2006 в 09:47:16 #21За първи път чувам такова изказване от Сираков
.Нещо се страхува и презастрахова, да не знае какъв жребий го очаква

BAHUR
на 23.05.2006 в 09:44:37 #20Вси4ки подхуенски с.вини да отидат да направят един дудук на Божков,та дано им пусне скоро една купа
Esox
на 23.05.2006 в 09:41:17 #19Ало, котлетите (Майора и Бахур) марш под статията за партизаните, дето са се скрили! Отивайте да търсите на Панчарево изгубената титла... http://ibox.bg/forum/img/violent-smiley-026.gif
BAHUR
на 23.05.2006 в 09:38:42 #18Абе рогати индивиди,май забравяте едно важно не6то.УЕФА няма да пусне едни миризливи г.оведа да срамят Лигата.Името Майк Райли да ви говори не6то
:
Esox
на 23.05.2006 в 09:38:04 #17Фен, кво да анализират, той Марков нали виждаш - скрил се някъде... Утре вечер така ще се скрие, че няма да могат да го намерят за интервю! Напред ЧМоре!!! Чакаме ви за суперкупата!
Ameriko
на 23.05.2006 в 09:36:27 #16При добър жребии още тази година сме влезнали в Шампионската лига , с този отбор и тази публика няма кой да ни спре да сме първия БГ отбор в групите !
Fen
на 23.05.2006 в 09:36:05 #15Глиганите вместо да си гледат разораната нива в Борисовата година се занимават с шампионите. Анализирайте Родопа, не ЛЕВСКИ.
Esox
на 23.05.2006 в 09:31:42 #14Абе чоки ли си, боки ли си не те знам, ама не си разбрал още най-важното. Не се влиза в групите с коефициент, а с игра и победи. И точно това се опитват да кажат Сираков и Стоилов. Че както Левски не е бил фаворит, но е продължавал тази година напред, така и другите отбори от нашата черга искат да направят своята година било в ШЛ или УЕФА. Затова не бива да има подценяване и надменност, а трябва да се играе добър футбол и да си знаеш възможностите. Ама свали си тъмночервените очила и го прочети не като фен на цецека, а като обикновен човек.
MAKAROV
на 23.05.2006 в 09:14:44 #13Евала, левскари! Много скромно изказване бих казах (4ак малко нетипи4но за Сираков). Да не предизвикаме съдбата, но при по благосклонен жребий сме ВЪТРЕ ! ЛЕВСКИ ШАМПИОН!
4oKuTo
на 23.05.2006 в 09:01:34 #12Тази година всичко излезна точно за Левски,но една силна година не значи постоянство,така че хич не сте застраховани от нечувани провали...
pinku
на 23.05.2006 в 09:00:00 #11Слънчасал е, споко! Първо да си махне чобанската обечка и после да мисли за Европа.
opium
на 23.05.2006 в 08:45:10 #10сираков нещо е болен
Morandi
на 23.05.2006 в 08:40:13 #9Какво ви е толко неясно това изказване??Да не искате като стойко сакалиеф да се изхвърля??Изказванете си е много на място.Като влеземе в групите ,тогава ще говорим.

4oKuTo
на 23.05.2006 в 08:22:45 #8Това изказване ми е неясно,та Левски имат коефициент,с който трябва да влезнат още сега.Отпадане от Хамбургер,Осасуна или Фиорентина ще е нормално,но загуби от другите отбори ще е провал...