Треньорът на Левски Петър Хубчев бе критичен към някои от своите играчи след равенството 2:2 срещу Черно море. "Сините" поведоха в продължението на мача, но допуснаха изравнителен гол с последното действие в мача.

"Няма как да бъда доволен от резултата след начина, по който се разви мача. Няма как да бъдем доволни с гол в последната минута на двубоя.

Видяхме много неща. Даже имах възможност да го коментираме с футболистите в съблекалнята, но те си остават за нас.

За този мач ни липсваха седем или осем човека и не мога да кажа, че сме планували това. Но тези неща се случват във футбола. За това сме 25 човека в тима и когато има нужда тези, които получават по-малко шанс да покажат, че заслужават да са част от Левски. Видях, че мога да разчитам на някои, но и такива, които не заслужават да са част от отбора.

При изравнителния гол имаше концентрация, но за мен това е шанс. Стояхме добре при всички центриранията на Черно море преди това, а това се случи в добавеното време. Това е шанс.

Би трябвало да попитате лекарският щаб за контузените играчи, аз не мога да ви кажа нищо", заяви Хубчев.