Изпълнителният директор на Левски Павел Колев говори пред медиите след проведеното днес събрание на Управителния съвет на клуба. На "Герена" освен него бяха Наско Сираков, Тити Папазов и Степан Хиндлиян.
"Първа точка беше разглеждане на възможността за свикване на Общо събрание. На 6 юли ще свикаме такова, ще има и втора дата - 22 юли. Преди това не можем да го свикаме по закон. Левски има над 1000 акционери.
Обсъдихме и финансовото състояние на клуба, какви приходи очакваме, трябва да увеличим малко приходната част в тази тежка ситуация. Обезсилване на акциите е доста сложна процедура, крие рискове и иска съгласието на мажоритарния акционер. Не мога да кажа колко пари ще са нужни на Левски, може би до края на юли към 3 милиона.
Няма промяна относно акциите. Дарението от Делян Пеевски? УС има позиция, че ние носим отговорност към акционерите на клуба и привържениците на Левски да направим така, че клубът да оцелее. Затова няма какво да правим, освен да приемем дарието и да го изхарчим прозрачно. Трябва да предадем Левски в добро състояние на следващото управление. Левски не се е молил за това дарение, не сме поставяли условия кой да дарява и кой не. Има дарители, привърженици и на ЦСКА. Всеки дарява по своите възможности, разбира се. На нас условия никой не ни е поставял, ние нямаме задължение освен да похарчим парите прозрачно", каза Колев.
bobi_raf
на 20.05.2020 в 20:07:11 #160ае крОтнете се бе психопатииии
cherven_CSKA
на 20.05.2020 в 19:56:55 #159Като пукне Шиши, ще завият костите му в многобройните калъфки и ще ги положат в музея на стадиона с многото имена, да могат да си го спомнят и следващите поколения говеда.
AK 47
на 20.05.2020 в 19:55:00 #158Пичове, изморих се от толкова ритане на онова псе и ще
Лека на човеците
и бъдете здрави!
AK 47
на 20.05.2020 в 19:50:27 #157drag0n на 20.05.2020 в 22:48:48#325 Дъртия скопец е пак сам, както винаги, писнало му го слагат само фесове сега и това ДПС ги издържа, направо дъртия ще режи вени след малко ----- тия има вени само в а нала
govedoebec
на 20.05.2020 в 19:50:16 #156Педерло Досега премълчавахте скромно, че всъщност сте фирмен отбор на ДПС! ======================================================================== Абе помниш ли шпалира Много бързо си забравил този срам
AK 47
на 20.05.2020 в 19:47:46 #155Неук склададжио
AK 47
на 20.05.2020 в 19:45:55 #154Педерлоо, имитираш ме
браво
на класиците трябва
да се подражава
напредва, неин склададжийо
ЧИБА!
govedoebec
на 20.05.2020 в 19:45:53 #153Божков донесе Паметна бележка за основаване на Леца от 1911г. Пеевски и Карадая може да изкарат султански указ от 20.02.1873г. Всичко очаквам вече
don-familios
на 20.05.2020 в 19:42:34 #152Пеевски се опита да заграби Петрол на Гриша Ганчев за жълти стотинки
Пеевски има участие в мега измамата с КТБ
Пеевски заграби бизнеса на Васил Божков
Пеевски заграбва всеки един голям бизнес в България чрез Данс, НАП, Прокуратура, МВР
Пеевски заграби и ФК Леевски
сините клетници му благодариха... Ние сме на дъното дами и господа!
AK 47
на 20.05.2020 в 19:41:34 #151drag0n на 20.05.2020 в 22:38:55#312 Ватерло с кеф бих ти разбирал сурата старче, после бих ти се изсрал със кеф в муцуната, разбрали бе анонимен мишок ------ ще го приеме като дарение и безплатен обяд
govedoebec
на 20.05.2020 в 19:40:36 #150Добре де а Божков кво да прави с Паметната бележка от 1911 г.(неофициалното създаване на Леца)
govedoebec
на 20.05.2020 в 19:36:58 #149СЛЕДВАЙ waterloo на 20.05.2020 в 22:30:14#307 # 300 Содомиста Току що обори БАН и Институт за Български Език ----------------------------------------------------------------------- И какво точно прочете там, Мунчо? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Прочетох имената на всички хора с титли от 2-те институции публикували думата "спонсор" в Български тълковен речник, и ми стана смешно колко необразовани и неграмотни са тези клети хорица, а мен вече ме боли корема от смях..... Да пишат толкова много ,а никой не звъннал на Теб за съвет
AK 47
на 20.05.2020 в 19:36:17 #148waterloo, ЧИБА, ПСЕ! ВСИЧКИ ТЕ МЛАТЯТ КАТО КРАСТАВО КУЧЕ, А ТИ СЕ ДУПИШ КАТО ЛЕФФСКАР В ДЖАМИЯ
:
оди скачай с парашут
в Берлин и с открит лист с г ъза
govedoebec
на 20.05.2020 в 19:26:12 #14730 години царска слугиня 45 години комунистическа парясница 11 години демократична уроспия 20 години турска разпоретина
govedoebec
на 20.05.2020 в 19:20:24 #146Собственикът на ФК "Левски" адвокат Тодор Батков е награден с орден "Стара планина", защото е успял българин, а не защото лидерът на ДПС Ахмед Доган е настоял за това, обясни премиерът Сергей Станишев ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вече 20 години ДПС е зад Джингиби 1914
govedoebec
на 20.05.2020 в 19:15:41 #145user avatar 81339 СЛЕДВАЙ waterloo на 20.05.2020 в 21:42:34#274 Содомисте # 172, Спонсор е лице финансиращо дейноста на други лица били те физически или юридически. Спонсора, за разлика от инвеститора, финансира без да има за цел да получи директна материална облага. Но спонсорската дейност, за разлика от благотворителноста, е инструмент на маркетинга, която се използва с цел създаване на благоприятен и положителен образ и реклама на спонсора. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Педерло Българици от БАН да хвърлят дипломите викаш. Сигурно не са учили у твойто училище Току що обори БАН и Институт за Български Език Сега кажи как Наум Климент и Ангеларий са изпуснали 15 букви от кирилицата За по умен от учените в БАН се имаш
cska snikers
на 20.05.2020 в 19:12:04 #144waterloo на 20.05.2020 в 21:28:19 #261 # 239 steiner Шмайзер,влязох му остро,като Цоньо Василев ------------------------------------------------------------------- Щайнер ефенди, я да видим какво е това твое "остро" влизане... " Да се превърта Пеевски като някакъв спосор на синия клуб е пълна глупост, която можем да намерим само в болните мозъци на някои оранжеви припознавачи.." Много ти е мекичко "влизането", бе турска калевро! Знаеш ли какво е спонсор? Чувал си го на мегдана в твоето село? Ами стой си там тогава... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Драги ми смехурко, ти очевидно притежаваш завидно нисък интелект. Или си изпускан многократно на главата или просто в черепната кутийка никога не е имало нищо. Разбирам че ти е болно, че сте заели стойка Г пред Пеевски, но ... такъв е животът ... парици са ви нужни. Не се притеснявай, лицемерието ви винаги може да намери начин да оправдае, подобно поведение на леки жени. Все пак имате опит от времената, когато бяхте милиционерски отбор, а се маскирахте като дисиденти. Покварата, лицемерието и лъжата са ви вродени, както са вродени и у "най-болния левскар". Прочети поне 3 пъти, написаното от мен, дано да разбереш, какво искам да ти кажа ...
CSKA_SOFIA
на 20.05.2020 в 19:09:27 #143"Има дарители, привърженици и на ЦСКА. Всеки дарява по своите възможности, разбира се." ======================================================== На следващото дерби (ако не Ви закрият), пак не слагайте емблемата на ЦСКА на таблото, и пак изписвайте ЦСКА с малки букви...
steiner
на 20.05.2020 в 19:07:43 #142Колегата Ватерлоо успешно заменя другия колега- Супер Марио в нашия форум... Имат ли някаква връзка помежду си е тяхна работа... най-вероятно сексуална...
УмеренЦСКА
на 20.05.2020 в 19:05:17 #141Колегата Ватерлоо успешно заменя другия колега- Супер Марио в нашия форум... Имат ли някаква връзка помежду си е тяхна работа... ...Да ме извинят г-да левскарите, но в последно време все чакам да се появи в публичното пространство някой "синя бащица", на когото г-дата ще му се поклонят до земи...