Левски е на път да осъществи силен трансфер. "Сините" са се насочили към македонскиянационал Денис Махмудов. Нападателят за последно е ритал в Холандия, като е минал през Цволе и Спарта (Ротердам).
25-годишният играч вече е постигнал договорка за личните си условия с тима от "Герена" и подписът му е формалност. Футболистът играе като крило, но блести с реализаторски умения. През миналия сезон е отбелязал 15 гола в 35 мача с фланелката на Спарта (Ротердам). Има и 7 асистенции.
Припомняме, че Марсел Апиа също е близо до договор с Левски. Германецът пристигна вчера в София за преговори със "сините". Защитникът не скри, че неговият приятел Сьорд Арш му е казал много добри думи за Левски и живота в столицата ни.
ШТъркел
на 14.06.2015 в 08:43:15 #11Скандални разкрития за действията на МВР срещу ЦСКА се съдържат в протокол №410 от заседанието на Политбюро на ЦК на БКП от 13 юли 1971 година, информира "24 часа". Документът бе разсекретен от Държавния архив. На заседанието се обсъжда освобождаването на Ангел Солаков като член на ЦК и вътрешен министър. Мирчо Спасов директно го обвинява, че месец и половина е бил подслушван телефонът на треньора на футболния ЦСКА, след което материалите са били унищожени. Всичко това е станало преди вечното дерби. Има и обвинения, че са били отклонявани пари от секретните фондове на ведомството, за да се плащат по-големи заплати на играчите от "Левски-Спартак". По това време треньор на ЦСКА е легендата Манол Манолов-Симулията. Атаката срещу Солаков идва лично от Тодор Живков, който първо го критикува за посещение в СССР, а след това го хока за погребението на Георги Аспарухов и Никола Котков, което било по-грандиозно от това на Георги Димитров. "Спортистите наистина са били прекрасни момчета, но е прекалено да се лепят плакати, за да се ходи на погребението им", отсича Тато.
ШТъркел
на 14.06.2015 в 08:39:50 #10Ето още нещо официално. СКАНДАЛНО ОФИЦИАЛНО: http://prntscr.com/7grf8m Кажи, Чукча, как служебния министър-председател Стефан Софиянски отдава за безвъзмездно и безсрочно ползване бази на МВР на търговско дружество ФК леФски, което трупа печалба за себе си и акционерите му от това, при все че дори укрива приходи и извършва тежки данъчни престъпления
И защо, толкова години след служебния кабинет на Стефан Софиянски, нито едно правителство не е преразгледало този договор
Най-малкото, че той е подписан на 5 май 1997 НО СЪС ЗАДНА ДАТА (1990г.!!!), за да ви се опростят наемите за 7г.!!!!
Защо прокуратурата не се е самосезирала и не го е разследвала
Нали сте радетели за справедливост?
Или вие само такава, която не е в ущърб на вашите интереси?
ШТъркел
на 14.06.2015 в 08:33:01 #9Чукле
търси и чети с колко се свива бюджета на ЛеФски и какъв е новия таван на заплати. По неофициални данни в пресата. Щото при вас официално футболистите са осигуряваха на 220 лева, а взимаха десетки хиляди заплати.
Но нека поговорим за нещо минало и наистина официално - разкажи пак за Наполи и Фиорентина и всички дружно да се посмеем

ШТъркел
на 14.06.2015 в 08:16:57 #811. M6 | 14.06.2015 11:09 Неук, честито нов ник! Само дето на снимката си зюмбюл, а не люляк, ама карай.... https://www.youtube.com/watch?v=TJzoDCEpSf0

ШТъркел
на 14.06.2015 в 08:14:32 #7При таван от 3000 евро месечна заплата в леФски, които в най-лошия случай този футбалер е взимал в Холандия за 1 седмица, се чудя на това албанско маке що ще чини и как ще я кара тук? Свободен агент с визитка на "голова машина" без проблем би могъл да си намери отбор поне в Полша, Унгария или бившите съветски републики, играещ в ЕКТ или поне във втора дивизия на Белгия, Холандия или Франция. А той идва за смешни пари в отбор, който свива бюджета (!!!) и дори няма да играе в Азиатските футболни турнири

M6
на 14.06.2015 в 08:09:24 #6Неук, честито нов ник! Само дето на снимката си зюмбюл, а не люляк, ама карай....
ШТъркел
на 14.06.2015 в 08:09:23 #5Нагледахме се до втръсване на вякакви голови машини от майната си, които дойдоха като аслани, а си тръгнаха насрани. И после пак станаха голови машини. Просто лефски е мястото, където всяка машина става таратайка! Факт
ШТъркел
на 14.06.2015 в 07:51:11 #4Голова машина от Холандия (!!!), която идва като свободен агент (!!!) в България (!?!?) и то в леФски (!?!?!?!?), а не в Лудогорец например. Той и Сьорд Арс бе голова машина и голмайстор дори на Втора холандска, а каква направи тук?
loveca
на 14.06.2015 в 07:27:45 #3Как са го изтървали холандците ... друго си е да отидеш да играеш при Гонзо и Мустака.
Станчев
на 14.06.2015 в 07:05:19 #2Нищо не се чува за селекцията на цеца панчаревска - убиецът на действащи еврошампиони

карнобатска гроздова
на 14.06.2015 в 06:46:56 #1жалко, че ще я няма свиньята
за да се изпразни в дупарата й
