Джавад Ел Джемили води битка през миналото първенство с Рикардиньо за голмайстор номер 1 на "сините". В крайна сметка не удържа и я загуби. Сега обаче започва отново ударно, както през миналата есен. А Локомотив Сф се утвърди като любимата му жертва, пише "Мач телеграф".

Испанецът с марокански корени вече има 4 попадения в мрежата на столичните "железничари". Той вкара 2 гола и през миналата есен за победата на "сините" с 6:0 на "Георги Аспарухов". И тогава, както и сега, попаденията му дойдоха едно след друго. Тогава обаче той се разписа за 2:0 и 3:0. При това в доста по-голям период от време. Първото му попадение бе 38-ата минута, а второто - в 51-ата. В събота този интервал бе само от 3 минути.

Хубавото и лошото за Левски след гръмкото 6:1 в "Надежда"!

Стартът на сезона изглежда обещаващ за тима на Генчев

Освен това, новата му позиция показа, че е далеч по-ефективен като атакуващ халф, а не като крило. На първата позиция има вече 7 гола, а по фланга се е отчел само с З.