Тимът на Левски започна подготовка за пролетния полусезон без нито едно ново попълнение.
В първото занимание на стадион "Георги Асапарухов" се включиха 25 футболисти.
От тренировката отсъстваха нигериецът Ричард и единствения новопривлечен, бразилеца Диану, които имат разрешение да се присъединят към подготовката с ден по-късно.
"Всички играчи са здрави. Напълно готов за нормална подготовка е и Екундайо Джайеоба, който дълго лекува контузия", заяви Станимир Стоилов.
Подготовка с тима започнаха юношите на клуба Стефан Станчев, Георги Чакъров, Александър Киров, Боян Табаков и Симеон Иванов. Петимата ще пътуват с отбора и за лагера в Ейлат (Израел) от 9 до 27 януари.
От клубното ръководство на Левски потвърдиха, че Богомил Дяков, който през есента игра като преотстъпен в Родопа (Смолян), най-вероятно ще бъде продаден на Спартак (Варна).
"От Спартак проявяват сериозен интерес към Богомил Дяков. Ще обсъдим офертата им и има голяма вероятност да го продадем. Ако не се стигне до договореност той ще продължи да играе в Родопа.
Има конкретен интерес и към Костадин Дяков от друг клуб, но на този етап няма нищо конкретно", заяви изпълнителният директор на Левски Наско Сираков.
Футболистите, които са преотстъпени на други клубове ще продължат да играят за тях до края на сезона, стана ясно още на първото занимание на шампионите за 2007 година.
"Ще привлечем нови играчи само ако продадем някой. Интерес към наши футболисти има, но не и конкретни оферти. Все пак има вероятност до десетина дни да се разделим с някого.
За сега Георги Иванов остава в Левски. Наистина можем да продадем някой от нападателите ни, защото разполагаме с доста варианти в атака. За всеки пост имаме по няколко равностойни състезатели, така че дори и да не привлечем нови футболисти имаме варианти", каза треньорът Станимир Стоилов.
Специалистът потвърди, че полузащитникът Атанас Борносузов ще се раздели с тима. Наставникът е имал среща с играча, като халфът сам е поискал да бъде продаден. Очаква се до края на седмицата Борносузов да бъде трансфериран.
"Не ме притеснява, че в момента ЦСКА са хита в новините. Надявам се ние да сме хита на терена през пролетта", коментира Наско Сираков.
Той бе категоричен, че за възловите мачове на Левски от пролетния полусезон от клуба ще настояват пред БФС да бъдат поканени рефери от чужбина.
"За 7-8 от нашите мачове ще искаме съдии от чужбина. Очаквам удари под кръста срещу Левски от съдиите и през пролетта. Видяхте какво се получи в последните кръгове от есенния полусезон. Ако реферите не бяха ударили рамо на ЦСКА разликата между нас и "червените" нямаше да е толкова малка", коментира Сираков.
Треньорът на Левски Станимир Стоилов получи наградата си за треньор №2 на България за 2006 година в анкетата на вестник "Труд".
хи-хи
на 05.01.2007 в 20:16:52 #131BlueFan Регистриран на: 21.10.2006, 18:01 уф, и този е неграмотен...

BlueFan
на 05.01.2007 в 20:15:24 #130свине,калъвката отново ще е ваша...
хи-хи
на 05.01.2007 в 20:12:27 #129Бекон Регистриран на: 10.04.2006, 19:44 научи се да пишеш първо България като хората, а не като г.оведо и след това ми говори за ЕС!......

Евроуспех
на 05.01.2007 в 20:07:22 #128Мдаааа, твоите статии, статиите на родата!!! Статиите са на сайта и всички касаят проблемите на БГ футбола!!!
Бекон
на 05.01.2007 в 20:04:54 #127Точно така - то си личи кои со комплексари. Дето ходят да пишат под чужди статии
Пък и разправят, че комплексарщина било да се коментира чужд отбор
Ей, ама прави са тия от ЕС, че в българия имало чума по свинете 
Евроуспех
на 05.01.2007 в 19:59:29 #126"Крадецът вика: "Дръжте крадеца"! " Не е само наглост, а политика.Политика, която се е сраснала с идеята Левски.Най-онеправданите, вечно репресирани, вечно ощетени, а в същото време подкрепяни от всички страни!!!
redhand
на 05.01.2007 в 19:59:24 #125ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ"АРМЕЙСКИ"ЗВЕЗДИ И ОРЛИ! НАЗДРАВЕ,ПРИЯТЕЛИ ОТ СЕКТОР"ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
хи-хи
на 05.01.2007 в 19:53:31 #124нищо ново и различно...насо раев говори повече за ЦСКА, отколкото за собствения си отбор....
...такава е съдбата на комплексаря, вечно стоял в сянката на други...
redhand
на 05.01.2007 в 19:45:56 #123УЛОВИ ГЬЛЬБЧЕТО И ГО ИЗЯЖ!УЛОВИ РАЕВИЯ ИГО НАЕБИ!
солскяер
на 05.01.2007 в 19:40:23 #122mig31, чух го Раевия, по "Ринг ТВ". То бива наглост, ама неговата няма граници...Отборът, за който свирят всички съдии унас, обвинява съдиите в пристрастие към опонента за титлата. Крадецът вика: "Дръжте крадеца"!
mig31
на 05.01.2007 в 19:28:32 #121Към Подуенци : От 2006 новото име на Левски ще бъде ФК " НУЛЕВСКИ 006 1:17 " Да ви е честито новото име

redhand
на 05.01.2007 в 19:28:24 #120ВЕЧНО ВТОРАТА СИНЯ ПЬПКА,ВЕДНАГА ДА СЕ ЯВИ НА РАПОРТ,КАКТО Е ПО УСТАВ ПРЕД ВЕЛИКИЯ"REDHAND"!КАКВО СИ ВЬОБРАЗЯВАШ БЕ ГЛУПЕЦ?КЬДЕ СЕ НАМИРАШ БЕ подхуянски лайнар-ИДИОТ НА ЕВРОПА???
mig31
на 05.01.2007 в 19:20:21 #119Педераско Раев : "За 7-8 от нашите мачове ще искаме съдии от чужбина. Очаквам удари под кръста срещу Левски от съдиите и през пролетта." Като гледам изказването се чудя тоя човек къв мазохист е ?!Кои са тези 7-8 мача на ФК НУЛевски ?! Те имат три мача с ЦСКА,Литекс и Локомотив СФ , другото ще са тренировки за важните мачове по подобие на първия полусезон когато " ИГРАХА " в ШЛ ?!
redhand
на 05.01.2007 в 19:08:46 #118ВЕДНАГА:нулефски и вечно втория в кенефа за по една НОЖКА ЗЛОБАРКА!След това на рапорт при ВЕЛИКИЯ"REDHAND"
левски
на 05.01.2007 в 19:08:19 #117ВНИМАНИЕ ПАНЧАРЕВО! 1964-1969 ЦСКА "Червено знаме" 1969-1985 ЦСКА "Септемврийско знаме" 2006 ? ЦСКА "Индийско орехче" ИСТОРИЯТА Е ВЕЛИКА НАУКА
LOGO
на 05.01.2007 в 19:06:21 #116левски, не си описвай живота!Не ни интересува
левски
на 05.01.2007 в 19:02:48 #1151964-1969 ЦСКА Изпратено от Анонимен (непроверено) на Пет, 2007-01-05 20:46. 1964-1969 ЦСКА "Червено знаме" 1969-1985 ЦСКА "Септемврийско знаме" 2006 ? ЦСКА "Индийско орехче"
redhand
на 05.01.2007 в 19:01:01 #114СЛОЖИ СИ ГО В УСТАТА.САМО ВОДА МОЖЕШ ДА МИ НОСИШ-ФОРУМЕН АМАТЬОР.
левски
на 05.01.2007 в 19:00:31 #113тоя полуебач, полукифла-редхенд, нещо изкрейзи..... пикаеш ли злоба прасчо?? знам че ти се къса сърчицето от няколко годинки.... архи, мархи,, дай двеста марки свиньо безполезна
левски
на 05.01.2007 в 18:59:04 #112ПАК СТЕ ВТОРИ НЕ СИ ПРАВ, СПОРЕД МЕНЕ ВСЕ ПАК ЛОКОМОТИВ щЕ СЕ НАПЪНЕ МАЛКО И ДОГОДИНА шЕ СИ СМЕНЯш НИКА НА ПАК СТЕ ТРЕТИ
)))
кой го е еня за прасетата???