90′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: Терен №2 на стадион "Георги Аспарухов Зрители: 242
90′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски - Струмска слава 3:0 в контролен мач

Ден след лошата новина: Левски с класически успех в контрола

"Сините" се справиха със Струмска слава

87′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! 3:0! КАЛОЯН СТРИНСКИ! 180 секунди преди последния съдийски сигнал, съставът на Левски направи резултата класически. Антон Иванов демонстрира непримиримост и открадна топката от Мартин Костов, последвалият му удар беше спасен от стража на Струмска слава, ала на точното място се оказа Калоян Стрински, който с точен изстрел намери опразнената врата.

82′

Борислав Рупанов е единственият футболист на Левски, който запази мястото си на терена още от първата минута.

75′
Снимка 606506

Източник: startphoto.bg

72′

В 72-ата минута Иван Андонов спаси удар на играч на гостите и изби в ъглов удар, от който не последва нищо.

65′

ГРЕДА! Струмска слава стигна до най-чистото си положение в 65-ата, когато Георги Станимиров уцели левия страничен стълб на вратата на "сините". Само няколко секунди след това след грешка при изнасянето на топката от страна на домакините Александър Златев също нацели левия страничен стълб.

47′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! 2:0! МАРИН ПЕТКОВ! Втората част за Левски стартира така, както финишира първата. Домакините изпълниха корнер, при който топката бе запратена към далечната греда на радомирци. В тази зона най-съобразителен се оказа Марин Петков, който отблизо покачи до 2:0.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

Снимка 606508

44′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ! 1:0! КРАЕВ! ДУЗПА! Левски стигна до откриващото попадение секунди преди сигнала за почивка. Селекцията на Стоилов създаде напрежение в наказателното поле на Струмска слава, а Георги Станимиров закъсня с действията си срещу Преслав Бачев. Главният арбитър не се поколеба и отсъди дузпа. Зад топката застана Анди Краев, който навръх рождения си ден беше точен за 1:0.

40′

В 40-ата минута Патрик-Габриел Галчев отправи меко центриране от фланга, което беше уловено от стража Петков, миг преди то да бъде отиграно от Борислав Рупанов.

36′

Добро впечатление в редиците на Левски оставя младият Дейвид Михалев. За разлика от лагера в Дубай, където играеше като краен бранител, сега младокът играе като атакуващ халф. В представянето му се наблюдава много скорост и желание.

33′
Снимка 606509

31′

Тежко единоборство между Марин Петков и Мартин Костов. Двамата останаха да се превиват на терена, но не се стигна до намесата на лекарския екип.

23′

"Сините" владеят инициативата, но много рядко, да не кажем изобщо, не стигат до голови положения.

20′
Снимка 606505

11′

Домакините създадоха качествена атака в 11-ата минута. Галчев навлезе от фланга към центъра, след което пусна за набралия скорост Марин Петков. Националът на България центрира за Преслав Бачев, но нападателят не успя да отправи достатъчно добър удар с глава.

3′

Левски стартира идея по-активно в сравнение със своя опонент. В 3-ата минута Борислав Рупанов насочи с глава след центриране от ъглов удар, а при създалото се меле Кристиан Димитров също скочи с надеждата да отбележи. В крайна сметка радомирци се измъкнаха без инкасирането на попадение.

1′