Левски спечели зоналното първенство при юношите младша възраст, родени през 2002-2003 година. "Сините" надделяха в битката за първото място срещу Септември след две победи. Левскарите надделяха с 1:0 на "Герена" миналата седмица, а днес стигнаха до 2:1 на стадиона в Герман.

Така след като през миналия сезон Левски с треньор Красимир Петров стана шампион при децата, тази година спечели и първенството в Зона София.

Головете паднаха след почивката. В 35-ата минута Даниел Начев удари греда от пряк свободен удар, а в началото на второто полувреме Левски имаше няколко много добри възможности. В 57-ата минута Марин Петков се разписа след асистенция на Димитър Иванов отляво, а в 70-ата минута "сините" удвоиха преднината си. След центриране отдясно Димитър Иванов стреля с глава, вратарят на Септември изби, а при добавката Марин Петков бе точен. Панайот Пасков отбеляза почетен гол за домакините в 80-ата минута.

Даниел Боримиров: Няма как да нарека Павел Колев приятел, раздялата ми с Левски беше неочаквана

"Искам да призная, че от клуба никой не ми е поискал отчет за свършената работа"