От Левски публикуваха традиционния отчет за приходите и разходите на клуба през месец юли. "Сините" споделят, че приходите за предходния месец възлизат на 985,616.91 лв, като 56% от тях са благодарение на привържениците на тима. Разходите пък са 896,376.49 лв., като най-голям дял имат изплатените заплати в размер на 381,586.65 лв.
Целият отчет, който публикуваха от "Герена":
Новият сезон чука на вратата, а ние по традиция, публикуваме отчет на приходите и разходите в ПФК Левски за последния месец!
През месец юли приходите възлизат на 985,616.91 лв., като 56% са пряк принос на привържениците под формата на дарения, билети, абонаментни карти и фен артикули
Продажбата на абонаментни карти е реализирала приход в размер на 284,805.79 лв. - почти колкото прихода от ТВ права
Разходите възлизат на 896,376.49 лв., като най-голям дял имат изплатените заплати в размер на 381,586.65 лв.
Подробните данни може да намерите тук.
Към момента са продадени 2305 абонаментни карти. Показахме какво можем и сме сигурни, че 2700 до мача с Берое са напълно постижима цел. Можем ли?", пишат от клуба.

krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.08.2020 в 17:45:08 #2Тунджак Циклоп преди час,каза нема пари
и какво става с тези други приходи
и защо футболерите не са взимали пари като има или не са си взели всичките
tun1915
на 06.08.2020 в 17:39:46 #1Не сме с 57 лева за аФтобус.