Ръководството на Левски разпространи чрез официалния си сайт декларация, в която съобщава, че официално прекратява взаимоотношенията си с вестник "Тема спорт". Декларацията е подписана от спортния директор Георги Иванов. Както е известно, вестникът на скоро стана собственост на консорциум "Титан", който е спонсор на вечния враг на "сините" - ЦСКА.
Ето декларацията на ПФК Левски:
Във връзка с нарушаването на общоприетите етични норми, публикуването на лъжлива информация и откровените опити за манипулиране на общественото мнение, ПФК Левски прекратява взаимоотношенията си с ежедневника "Тема Спорт".
Считано от днес, всяко едно изказване на длъжностно лице на ПФК Левски - в това число и футболисти - пред автор на въпросното издание, което е публикувано впоследствие, може да бъде възприемано като неистина.
Георги Иванов, Спортно-технически директор
APOCALYPSE
на 15.10.2009 в 15:23:10 #25И в тоя момент Борисов.... си го премести от единя крачол в другия! ФАкс Кенефски - Ел Дебило - посмешището на Европа и бездомните псета по околовръстното!!!! ХАХАХАХАХАХА
Red Sox
на 15.10.2009 в 15:18:29 #24Черней го боли уя за БГ. левскарчета, борат ще ви оправи
aristo
на 15.10.2009 в 15:18:19 #23ДА ВИДИМ НАПЪНИТЕ НА СИНИТЕ ВЕНЦИ КАКВО ЩЕ =============================== Теле разбира се ,или синьо прасе
JedyMaster
на 15.10.2009 в 15:14:20 #22Руският мултимилионер Майкъл Чорни се е сдобил с нов черен печат от българските власти. Според заповедта, подписана от дирекция “контраразузнаване” към ДАНС, баровецът няма право да стъпва в България до 2013 година, твърди столичен вестник.

theRock
на 15.10.2009 в 15:12:36 #21Е, какво ги боли гувядата от "ТЕМА спорт", нали си имат "Стандарт", "7дни спорт", "Дон Балон", "Гонг" и "Ринг ТВ, те ще прокарат правилната линия. Аз дори не знаех, че имало "червен" спортен вестник или просто са му лепнали тоя етикет защото пише неща, които не се нравят на "сините богове".
aristo
на 15.10.2009 в 15:09:59 #20"Тема спорт" са достойна медия и ме трябва да се занимава с отбори от 2-рата половина на таблицата
theRock
на 15.10.2009 в 15:06:40 #19http://www.sport1.bg/sport1/node/152047 Ако е заради тая статия, то е ясно, аз вече казах, че Гонзо в момента се изживява като Господ на Герена. Това само потвърждава думите ми, да реагира по този начин на една доста критична, но все пак вярна статия. В мента най-малкото не реагира като мъж, а като самозабравил се властник.
galaktiko
на 15.10.2009 в 15:05:29 #18Тази евтина хартийка Тема:Спорт на пернишките пишман бизнесмени ли била... не се очудвам, пошла и безинтересна точно като мижавото червено клубче, което обгрижва!
6kembala
на 15.10.2009 в 14:55:21 #17Настава червено робство в БГ футбола,тотална изолация на Подуянският катун.

ПРОТОТИП
на 15.10.2009 в 14:54:56 #1621. theRock | 15.10.2009 17:53 Абе, с какво са ги засегнали толкоз. Я някой да ме светне. --------------------------- Май са публикували временното класиране...
Apis1
на 15.10.2009 в 14:53:52 #15Баси сам чорбета сме тук...пак. Какво нещо е живота, а преди малко повече от година говедата правеха по 3000 мнения под статия и в 2 от 3 ни закриваха...а сега тях ги няма горките.
theRock
на 15.10.2009 в 14:53:45 #14Абе, с какво са ги засегнали толкоз. Я някой да ме светне.

6kembala
на 15.10.2009 в 14:50:30 #13ФК"О,чудо"1914г

6kembala
на 15.10.2009 в 14:49:39 #12Пак изгониха Майкъл Чорни от България 15 октомври 2009, 16:20 Политика София, България изпрати на приятел Разпечатай Руският мултимилионер Майкъл Чорни се е сдобил с нов черен печат от българските власти. Според заповедта, подписана от дирекция “контраразузнаване” към ДАНС, баровецът няма право да стъпва в България до 2013 година. ----------------------------- Запрещението няма да падне, идва ново червено робство айдеее, руската свуолач се омете от БГ.
Сега,като и Борат се омете от Гереня пасмината ще бъде закрита.

kiko75
на 15.10.2009 в 14:47:43 #11http://www.sport1.bg/sport1/node/152047 ето заради това е всичко

Starea
на 15.10.2009 в 14:46:48 #10То за ФК Левски трябва да се пише или добро или нищо. Кат' за мъртвец. За Мюмюн с феса: Я напиши колко народ умря от смях за последните 20 години от участията на ФК Левски в ЕКТ.
веселяк
на 15.10.2009 в 14:45:16 #9ОБщЕСТВЕНОСТА
веселяк
на 15.10.2009 в 14:43:41 #8Георги Иванов, Спортно-технически директор =========================== АЕ ТИЯ ГОВЕДА НЯМАТ ЛИ СИ ''ВРЪЗКИ С ОБщВЕНОСТА''
...БАСИ СЕЛСКИТЕ ПРЪчКИ...

Apis1
на 15.10.2009 в 14:43:19 #78. sedmozvezdev7777 | 15.10.2009 17:40 ============== Нали ти написах отговорите в другата тема нещастнико не бягай!
веселяк
на 15.10.2009 в 14:41:33 #6Сами срещу всички...
ФК ''ПАРАНОЯ'' 1914
