Капитанът на АЕК (Ларнака) Иван Тричковски даде мнението си за победата с 3:0 над Левски в мач от втория предварителен кръг на Лига Европа. 

"Мога да кажа, че беше ключов момент, но мога да добавя, че беше втори жълт картон. Натиснахме, защото усетихме, че това е нашият момент.

Това е много важна победа, но още не сме се класирали за следващия етап, защото Левски е силен отбор и трябва да си свършим работата и в София", заяви Тричковски.

АЕК (Ларнака) победи Левски с 3:0 в мач от втория кръг на Лига Европа

Абсурден червен картон провали Левски в Кипър, "сините" инкасираха три гола за осем минути

Столичани загубиха с 0:3 от АЕК