Треньорът на Левски Петър Хубчев коментира успеха на тима си с 1:0 срещу Черно море. Победата класира отбора на 1/4-финал в турнира за Купата на България.

"Победихме с голямо желание. Чисто футболните неща бяха по-малко в отбора ни в днешния мач.

Продължаването ни е оправдано. Това може да се каже. Специално внимание на статичните положения не сме обръщали. Те са си част от футбола.

Снимка 455919

Мачът ни с тях за първенство беше същия. Можеше в последните минути да направим още по-добри атаки.

Седем-осем човека има, които не са в оптимално здравословно състояние. Вътрешно съм щастлив, защото знам за какви инжекции, за какво интензивно лечение става дума. Не е само Алар. Благодаря на всички за характера.

Снимка 455928

Важно е да вземем следващия мач. С цената на всичко. Много е важен.

Селекцията на този етап не ме занимава. Имам грижата за следващия ни мач, основно. Разполагаме със скаутско звено и всичко останало. Има време за всичко".

Левски победи Черно море с 1:0 и се класира на 1/4-финал за Купата на България

Неочакван герой класира Левски на 1/4-финалите за Купата, "сините" елиминираха варненския си кошмар