Левски, Левски, Левски... На Великден, Гергьовден и Коледа... Прав е Венци Стефанов, има и други футболни клубове. Не са прави хората в клуба, които публикуваха в официалния сайт на "сините" молбата за държавна помощ, за държавно кредитиране. Като гледам реакцията на много фенове, скоро ще го разберат.
Левски нямал нужда от привилегии или подаяния. Отборът бил доказал, че има достойнство. Левски нямал нищо общо с МВР, армията, пощите... Отборът следвал честта, всеотдайността и примера на Апостола. Такива неща написаха "сините" вчера. Някой може и да се е разчувствал.
Източник: LAP.bg
И поискаха справедливост. Поискаха равнопоставеност и обективност. Към клуба от "Герена" да се прояви същата грижа, солидарност и подкрепа, както към останалите.
Справедливост? Равнопоставеност? Столичният Локомотив фалира за 2 милиона лева! И беше изпратен при аматьорите. ЦСКА - най-успешният български футболен клуб, фалира и отиде при аматьорите. За да... вдигне Купата от "В" група! Да, друг е въпросът как беше върнат в Първа лига след това. Но, като ще има равнопоставеност, би трябвало да се следва линията.
Левски поиска да се позволи на генералния им спонсор да помогне финансово. Седем пак да бъде добро число за тях. Ако пък не - държавата директно да кредитира футболния клуб чрез обезпечен с бъдещи вземания от продажби заем за неотложни финансови нужди.
Държавата да даде едни пари, които да отидат в НАП и за погасяването на едни дългове, трупани заради лошо управление на футболен клуб. Пък бил той и Левски. А сега какво? Дайте да дадем, за да може "сините" да не минат и те през "чистилището", както стана с ЦСКА и продължава да става с Локо. Това ли е справедливост и равнопоставеност?
Източник: LAP.bg
Когато имаш 10 000 лева в касата на клуба, когато си пред фалит, няма да разчиташ на скъпоплатени чужденци. Ще разчиташ на юноши, които носят Левски в сърцето и ще играят за отбора за минимално заплащане. Феновете могат да помогнат, вече го видяхме добре. И със сигурност ще продължат да го правят. Докато настоящият собственик на клуба даде акциите и се намерят спонсори. А защо не и нов собственик?
Ако се стигне до фалит и престой при аматьорите, много фенове ще предпочетат този вариант, отколкото още едно писмо като вчерашното. Не вярвате ли, господа директори на Левски в оставка? Направете проучване и ще повярвате!
Вече няма фойерверки. Но да не се бяга от отговорност. Думите са на легендата Даниел Боримиров. Топката е в г-н Васил Божков. И в съдбата. Рано или късно, всичко се връща. Който разбрал - разбрал!
elaizgrey
на 06.05.2020 в 16:34:59 #122Каква вързка има между чорбаря Тити ,некви клубчета по баскетбол и ФК ЛЕВСКИ -------- Само Пиргоса не вижда връзката. Ми нали ще носи хартиите от пустинята.
elaizgrey
на 06.05.2020 в 16:32:17 #121Говеда, имате 10000 лева. Пишете до светия синод да пратят поп да опее синия труп докато циклопа не ги е похарчил. Вашия умря лека му пръст.
govedoebec
на 06.05.2020 в 16:30:27 #120Турчак
ЦСКА не го мисли ,по цял свят пишат за него ,от Ванкувър до Владивосток,гледай Гешеф да не полудее да ревизира масовата приватизация,че тогава няма да има 60/40,трибуна Моцьо,а оня дръглив орел ще гние в зоопарка в Разград
УмеренЦСКА
на 06.05.2020 в 16:29:27 #119На вниманието на верните фенове на Лудогорец, които кръжат като гарвани около предстоящата катастрофа на един от софийските футболни клубове... Четохме, че ветераните Моци и Кешеру възнамеряват да си приключат кариерата в Разград. Домусчиев се явява чат-пат пред медиите с умиляващи до сълзи честитки към българите по повод на Гергьовден и милостини по повод коронавируса. Ни гу-гу от негова страна за "развитие" на българския футбол... Функционира ли Неговата "академия", която за толкова години как не произведе ни един футболист въпреки "европейските" условия в нея? ...Такова свиване на парите, прахосвани без никакъв смисъл в нашенския футбол предстои, че свят ще се завие на свикналите да мерят футбола по кесиите на "благодетелите" му...
elaizgrey
на 06.05.2020 в 16:29:08 #118ЦСКА надживя всички паразити. А синия тумор...само ни забавлява.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.05.2020 в 16:28:54 #117Кървав само като седнем да пием,да не дойде виртуалната нинджа черното сигане с рязано пишле,че трябва да си пием ракията в болничните легла
claudiu
на 06.05.2020 в 16:25:32 #116Гледам, че Дани Разпоретината е преживяла инфаркта, който и докара св. Кирил, когато се излекува от коронавирус.
За живота, Дани.
Че след него, знаеш... червеи. Ако не знаеш, питай ЦСКА.
govedoebec
на 06.05.2020 в 16:23:47 #115Турчак Как Лудогорбахче празнува 75 години,пребрандиран Антибиотик ли е това?
vladang
на 06.05.2020 в 16:22:31 #114Само едно не може-Умрялото да се върне.
govedoebec
на 06.05.2020 в 16:20:41 #113Владко Всичко може,даже пишете писмо на Чеферин,да донесе на Герена купата на ШЛ
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.05.2020 в 16:19:55 #112Кървав винаги
claudiu
на 06.05.2020 в 16:18:35 #111Справедливост? Равнопоставеност? Столичният Локомотив фалира за 2 милиона лева! И беше изпратен при аматьорите. ЦСКА - най-успешният български футболен клуб, фалира и отиде при аматьорите. За да... вдигне Купата от "В" група! Да, друг е въпросът как беше върнат в Първа лига след това. Но, като ще има равнопоставеност, би трябвало да се следва линията.
A4ka, как точно е бил върнат в "А" група след като фалира?
ЦСКА-София, Царско село, Витоша, Ботев Враца? Кое точно е ЦСКА, че явно се е ребрандирало и не мо'а го различа?
УмеренЦСКА
на 06.05.2020 в 16:18:29 #110..."Чистилището", за което става дума в публикуваната статия не е нещо друго, а просто освобождаване от натрупаните дългове... Най-успешно преминаха такова "чистилище" двата пловдивски отбора. Ама те са свързани с най-голямата община след софийската и сравнително лесно преминаха всякакви смени на собствености. Софийските футболни клубове нямат този късмет да са фактори в "общината" и силно зависят от политиката и правителствата! Това е цената да бъдат "столични" клубове...
govedoebec
на 06.05.2020 в 16:17:24 #109Първото ново попълнение за Левски във В група е Мариан Огнянов,очакват се баща и син Боримирови сищо да потвърдят
XAN_lil
на 06.05.2020 в 16:17:13 #108Аз мисля, че всички тук знаете, защо ГГ се отказа да спаси старото дружество... След като видяха хиените, че дойде човек с пари на БА, всеки ден започнаха да излизат все нови и нови задължения и нови анекси към стари договори. Тогава ГГ заяви, че преди него всеки счетоводител минал през ЦСКА си е сложил по един печат в джоба и цъка анекси, стига да има глупак да ги плаща и това няма да има спиране... Затова събра тарторите на фенклубовете и всички стигнаха до последващите действия. Тези дето не бяха съгласни ги видяхме къде са сега, броят се на едната ръка..
vladang
на 06.05.2020 в 16:16:31 #107А да си чувал за ББР?Щом дават 75 мил. на мутри събирачи с капитал 5 000 лв,и без печалба за предходна година,сигурно може и за спортен клуб-АД.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 06.05.2020 в 16:13:11 #106Holmar на 06.05.2020 в 18:55:48#191 krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 06.05.2020 в 18:54:02 Иванов,другите 68% кой ще ви ги плаща бе Абе ми Тити и БК Говедас,колко % върнаха от 12Милки
всички злобни хорица и луди в този форум са самотници или педита,те си знаят кой са,но са най-злобни
govedoebec
на 06.05.2020 в 16:07:30 #105Супер Марийке Да си виждал маститият спонсор на Лефска за който спомена ,че Хекимян иска фалита да играе! Бързо докарай баламбурника да замярга Робъртьовица и Паулина с евра! Или пак трябва да се намеси Сър Господин Свети Киро Гела и да вземе Павлина за 25 лева
Ганчеф га ша фалирва?
УмеренЦСКА
на 06.05.2020 в 16:05:50 #104Уф, манна небесна ще бъде за уважаемите г-да Левскари даже и най-малкият намек, че ЦСКА- София има финансови проблеми в момента! Нане и Вуте във футболен вариант... ...Рових се по медиите, но нищо не открих! А трябва да се съчини нещо такова, че да се вдигнат малко обесените носове... ...Между другото, очевидно е, че и в ЦСКА ситуацията съвсем не е розова! През лятото ще има "смяна на караула", скъпите и неефективни чуждестранни играчи ще си ходят, дано поне без претенции за неизплатени заплати. До момента няма сведения, че не се плаща и този проклет НАЕМ за стадиона и базата! Ако имаше такова нещо, всичко щеше да гърми и трещи, за сега- нищо...
vladang
на 06.05.2020 в 16:04:33 #103Поби ще се спасяват отново по гаднярски-искат заем, че и безлихвен! Едно,че името тие подобно на Педи,друго,че никой не е искал безлихвен заем.Този който дава кредита,той определя условията. А това за всякаквата сволоч,е точно,пълно е с нахъсани,запенени припоци.Напомня ми за казана в ада,дето мижитурките те дърпат надолу.