Днешната вечер е доста тежка за феновете на Левски. След слабата игра, загубата от Ботев, дойде и оставката на треньора Живко Миланов.
Веднага след последния съдийски сигнал, част от феновете на "сините" в Коматево поискаха обяснение от играчите за лошото им представяне. Доста от тях изглеждаха много ядосани от видяното в 90-те минути.
На другия полюс бяха привържениците на домакините, които празнуваха и заобиколиха на терена любимците си.

filo-123
на 21.08.2021 в 13:30:44 #19Ватерло, простак селски ще викаш на баща си, говедо скопено.
georgi-denev
на 21.08.2021 в 12:36:16 #18Какво обяснение може да искат феновете от играчите на Левски, те чисто и просто толкова си могат. Това е все едно да искаш обяснение от костенурката, защо върви толкова бавно.
gundio_drive
на 21.08.2021 в 10:53:27 #17Каква драма
тези милицонерски утрепки сега берат "краставиците"
, такава трагична комедия на кабриото ни прави щастливи всички
.... лъскайте бастуня лефскари
Ol' Dirty Bastard
на 21.08.2021 в 09:45:54 #16Waterloo, дърт глупако, ЦСКА трудно ще фалира защото има футболисти и стойност, докато ФК Доносник и 2 стотинки не струва в момента, няма никаква стойност
Ние имаме футболисти поне за 15 милки в зелено за какви фалити говориш не разбирам въобще!? Имаме сериозни приходи и тази година от Европа (поне 1 милион евро) пари които ще бъдат от помощ! Ами ако се класираме за групите както миналата година? Още 3 милки
Ти си говори за фалити, ние ще си говорим за следващия ни мач в Европа. Ти от колко години не си виждал мач на говедата в Европа?
filo-123
на 21.08.2021 в 09:11:26 #15Ватерло, говедо тъпо. Всеки знае, че ЦСКА играе с лиценза на Литекс. Излишно е да го пишеш за пореден път, защото няма никакво значение. Ти го знаеш, затова само това пишеш, но какво от това. Кучетата (в случая говедата) си мучат, керванът си върви. Продължавай да пишеш точно това с мисълта какъв кекс ви чака този сезон, КЗЛ.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 21.08.2021 в 08:36:12 #14Ватерло. Вече сме от един Обор. Не ме интересуват Тирета и НЕвековни отбори. 200 години Оле .Лефски да е без Тире
Не ме интересуват отбори играещи в ЕКТ .
Интересувам се само от ВековенЪ.
Заставам ТВЪРДО Зад Наско и неговата Успешна политика водена спрямо ВековенЪ.
Заставам Твърдо и Зад Зетя .В него има мнооооого Бял Хляб
.Твърдо Зад Близнаците.ИстЕнски Лефскари Обичащи и Милеещи за БезТире
Абе виждам МНОГО Стотици Хиляди Тонове Бял Хляб във ВековенЪ
Нека им се даде Шанс
Все пак само 5 мача СМЕ изиграли до сега .Нивата е дълга.
Аз Вярвам на Насо и Неговата Прозрачност и Успешно Водене на ВековенЪ
Отивам да си купя Ароматизаторче.
Ще помогна на Любимците ми в този Труден момент.
А ти .Да точно ти.Купи ли си
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 21.08.2021 в 07:58:30 #13Ми точно бе Педерло. Вече съм Лефскар . Обичам Комедията и спирам да подкрепям Тирето и Литекс . Горд съм че влизам във Безтиреещия и ВековенЪ обор . Хайде ся. Кой ни фани той ни еве. Саму Лефски Без Тире. Жика Зетя Шурей в Атака... Мама Жаби пак са оака . Здравко лъска си бастуня. Радиту на Ваня му го Тура . Само Летски Самолетски ей ей
Идими ут сефер иди ми от юг
Наща трупа пак усра се тук
Бадявам се и Желая и Пожелавам на Новия ми Обор 200години ВековенЪ и БезТире
Ай лайк Комеди
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 21.08.2021 в 06:49:08 #12СамоЛетски СамоооЛетски СамоооооЛееетскиии Щампионнн Еваларка Насе . Машала на МамаЖаби.... Аферим на ЗдравКур СамоЛетски СамоЛетски ей ей. Вече съм Лефскар. Лоша дума да не виждам тука срещу Посинения Обор. Да илядът на *** тая Посинена Дружина. Евал сам вам у Литекса и Тирейци. Ний сме ВековенЪ
nikolay-paskov
на 21.08.2021 в 05:03:13 #11МозАк се пише joko,забрави ли.....ще ги подразниш отново ;)
mehmed-kesedzhi
на 20.08.2021 в 23:13:08 #10а здрафкоту дали е маанл една чаакиия след загубата?
filo-123
на 20.08.2021 в 21:53:15 #9Тия идиоти не разбраха ли, че Лефски отдавна умре.
steiner
на 20.08.2021 в 21:42:01 #8Откога надрусани лумпени и откровени д.ебили имат право да искат нещо?
atseto1
на 20.08.2021 в 21:07:38 #7ho detto, die Kühe müssen bezahlen
VLAD
на 20.08.2021 в 21:05:09 #6Нещо безусловната подкрепа и толеранс към "мъжкарите в синьо" взеха да се пропукват. Още една загуба и пак ще се гонят по пистата със пръчки.
atseto1
на 20.08.2021 в 21:02:35 #5Γδύνομαι das Vieh
The cows must pay por diversión
imco1
на 20.08.2021 в 20:53:33 #4Да ги събличат и...
VLAD
на 20.08.2021 в 20:53:26 #3Обясненията с тояги ли бяха поискани?
german
на 20.08.2021 в 20:52:44 #2какво да им се оправдават,
толкова си могат
Thomаs Linke
на 20.08.2021 в 20:51:15 #1Искат си халифата хората