"Има футболна мафия в България", заяви президентът на Левски Тодор Батков в предаването "Тази сутрин" по btv.
"Има манипулирани мачове и такива, които се предрешават от залози", заяви още босът на "сините".
Той призова на публичен диспут шефа на "армейците" Александър Томов и за пореден път го подкани да каже истината за ЦСКА".
"Той орева цяла България, този въпрос трябва да се реши веднъж завинаги", каза Батков и допълни: "Кой е собственик на ЦСКА, каква тежест от издръжката е поета от "Кремиковци ?".
Босът на Левски заяви, че е нужно да се състави публичен регистър, който да упоменава собственика, източниците на финансиране, както и разходите на един отбор, за да са прозрачни делата на отбора.
На въпрос "Намесени ли са хора от държавното ръководство в източването на Кремиковци ?", каквато е тезата на Батков, той заяви, че не вярва, но се застрахова, че всичко е възможно.
Red
на 04.11.2008 в 21:16:17 #737"Левски се провали изключително срамно,но ПЕТОЛЪЧКИ вие нямате мач напред в Европа повече от 20 години." ------------------------------------------------------------ Една от причините ЦСКА да няма "мач напред в Европа " са точно удормите на твоите идоли.
aleks86
на 04.11.2008 в 21:13:36 #736Тогава и вас не ви засяга колко и какви данъци има ЦСКА Лудите римляни
Давай Рома 
Predator-S
на 04.11.2008 в 21:13:24 #735А Челси с резервираните хотели какво правят?
Red
на 04.11.2008 в 21:12:13 #734"Red, Питай Лупи защо, само той знае. И от почти 6 месеца разправя как щял да каже цялата истина и да я докаже с документи, обаче през цялото време размахва само разни таблички и ксерокопия и то от разстояние, ревниво ги пази и не дава на никой да ги разгледа отблизо. " --------------------------------------------------------- Смехурко, не оправдавам Лупи. Но неговите действия и бездействия бяха само повод за това, което се случва на ЦСКА. Как може Испанската и Английската федерации да защитят СВОИТЕ отбори със стотици пъти по-големи задължени (а само с дестки пъти повече ресурс от ЦСКА)?! Истината е, е че "Б"ФС в този си състав е създадена единствено и само да обслужва интересите на подуене.
QWERTY
на 04.11.2008 в 21:11:33 #733А БЕ ВЪРНЕТЕ ВЕЧЕ ЧОРНИ!!!!! ВЪРНЕТЕ ЧОРНИ, СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ
ВЪРНЕТЕ БАЩИЦАТА, СПАСЕТЕ ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ

ВилиВуц
на 04.11.2008 в 21:10:57 #732aleks86 Регистриран на: 03.07.2008, 18:48 Пуснато на: 04.11.2008, 23:04 Малък, малък ама дял! Продадохте си играчите в Израел, подготовки в Израел, може и да не е малък дял ______________________________________________________________________ Що бе, теб кво те засяга малък или голям е дяла на г-н Черней? Какъвто си хремав, ако много се тревожиш
Коледа няма да дочакаш...
Ходи провери БЪЛГАРСКИЯ регистър в БЪЛГАРСКИЯ СЪД!!! Там пише кой-кой е в ЛЕВСКИ - ЕВРОПЕЙСКИ... Нашият юридически статут е открит, всички знаят и могат да видят ДОКУМЕНТИТЕ. Няма нищо скрито - покрито, който е с 2-3 клас би разбрал от раз..

aleks86
на 04.11.2008 в 21:09:12 #731frodo Регистриран на: 29.06.2007, 14:5 После като бихте Леверкузен нали си спомняш какво стана в групата... Левски се провали изключително срамно,но ПЕТОЛЪЧКИ вие нямате мач напред в Европа повече от 20 години. Това са фактите Това е подуенска гледна точка, а те нямат нищо общо с реалността
Смехурко Патиланчов
на 04.11.2008 в 21:07:56 #730Ливърпул пак ли преждевременно изпуснаха парата? Имах надеждата, че това ще е тяхната година, обаче направят ли днес втора загуба подред, дотук бяха.
aleks86
на 04.11.2008 в 21:07:50 #729Пуснато на: 04.11.2008, 23:06 Мъри, Мъри, Бардон бележи на Интер и неговия скромен Анортозис води 3:2 , а ти го изгони от Левски за слаба форма, това само не мога да ти простя !!! По-скоро той сам си тръгна, иска и той победи в ШЛ
arpecua
на 04.11.2008 в 21:07:43 #728frodo Регистриран на: 29.06.2007, 14:5 После като бихте Леверкузен нали си спомняш какво стана в групата... Левски се провали изключително срамно,но ПЕТОЛЪЧКИ вие нямате мач напред в Европа повече от 20 години. Това са фактите
obektiven11
на 04.11.2008 в 21:06:47 #727Мъри, Мъри, Бардон бележи на Интер и неговия скромен Анортозис води 3:2 , а ти го изгони от Левски за слаба форма, това само не мога да ти простя !!!
aleks86
на 04.11.2008 в 21:04:38 #726Малък, малък ама дял! Продадохте си играчите в Израел, подготовки в Израел, може и да не е малък дял
Смехурко Патиланчов
на 04.11.2008 в 21:01:37 #725Red, Питай Лупи защо, само той знае. И от почти 6 месеца разправя как щял да каже цялата истина и да я докаже с документи, обаче през цялото време размахва само разни таблички и ксерокопия и то от разстояние, ревниво ги пази и не дава на никой да ги разгледа отблизо.
arpecua
на 04.11.2008 в 21:00:40 #724КАКВИ СА ТИЯ РЕЗУЛТАТИ ТАЯ ВЕЧЕР
40 Лв вътрее 
frodo
на 04.11.2008 в 21:00:03 #723jlembi Да, и понякога ги бием. Питай Байер леверкузен
Red
на 04.11.2008 в 20:59:12 #722"ЕДИНСТВЕНИЯТ БЪЛГАРСКИ ОТБОР УСПЯЛ ДА СЕ КЛАСИРА В ГРУПОВАТА ФАЗА НА ТУРНИРА ШАМПИОНСКА ЛИГА ЛЕВСКИ - ЕВРОПЕЙСКИ!!!" =============================== Ей, Очилатко, за да е единствен леффски подуене ПРЕДСТАВИЛ СЕ ТАМ(
) отбор, сигурно заслугата е на такива като тебе?!
Защо ЦСКА през този сезон не беше там, където Му се полага?
ВилиВуц
на 04.11.2008 в 20:58:53 #721Алексчо, понеже си малък - ще ти отговоря
г-н Михаил Черней има малък дял в ПФК Левски 1914 АД. Той бе мажоритарен собсственик, но прехвърли дяловете си на г-н Ганя.
Понеже защото Коледа иде, дано ти се размине и останеш за догодина...
Казват, че в сФинския живот една година е равна на 7 (СЕДЕМ) човешки. Т.е. ако догодина ти е ред
ще си прасе средношколец ... 
6kembal
на 04.11.2008 в 20:58:01 #720ебал съм цецка 15 пъти , ама тя е девствена , като първия сняг....
Смехурко Патиланчов
на 04.11.2008 в 20:55:35 #719Тия Анортозис къртят мивки... да не ги урочасам, че има още време.
ВилиВуц
на 04.11.2008 в 20:54:00 #718Що се карате бре!? Кой му пука колко дължи ц7ка и имат ли спрени трансфери ... Рано или късно истината ще излезе наяве и всичко ще си дойде на мястото. Който лъже и краде - във затвора бой яде! - така си казвахме като бяхме малки! Има мачове от ШАМПИОНСКАТА ЛИГА днес и утре! ДА ПРИПОМНИМ:
ЕДИНСТВЕНИЯТ БЪЛГАРСКИ ОТБОР УСПЯЛ ДА СЕ КЛАСИРА В ГРУПОВАТА ФАЗА НА ТУРНИРА ШАМПИОНСКА ЛИГА
ЛЕВСКИ - ЕВРОПЕЙСКИ!!!
О, ВРЕМЕНА! О, СЛАВА!!!
