Защитникът на Ливърпул Андреа Досена призна, че може да се завърне в Серия "А". Бранителят, който е оценен на 6,5 милиона паунда най-вероятно ще премине в Ювентус. Това призна и самият Досена. Той пристигна на "Анфийлд" от Удизене през миналото лято, не успя да се наложи в състава на Рафа Бенитес. Въпреки това италианецът ще бъде запомнен с важните си попадения в двубоите с Реал (Мадрид) и Манчестър Юнайтед.
Досена изигра само 16 мача с екипа на Ливърпул, но въпреки това е обект на желание от страна на доста отбори от Серия "А".
"Говорих с Рафа Бенитес. Той невероятен човек и разбра моя проблем и ми каза, че ако пристигне оферта, която да задоволи и двете страни ще ме пуснат. Най-вероятно ще премина в Юве. Те ме искаха миналата годана, но тогава се появи интересът на Ливърпул и аз реших да премина на "Анфийлд", коментира Досена.
Дженоа също прояви интерес към защитника, но въпреки това той допълни: "Наистина се надявам в Ювентус да започна нов живот".
Ювентус близо до привличането на Андреа Досена
Източник: whoateallthepies.tv
Андреа Досена най-вероятно ще напусне Ливърпул
edin_chovekk
на 13.06.2009 в 19:17:27 #28waterwet
Още един човек,който навря бедния Лустия в кучи гъз
Не му върви днес на човека,направиха го за смях който го хване 
edin_chovekk
на 13.06.2009 в 19:15:43 #27Те големи двезди са играели в тоя велик гранд бе,Алън Кенеди
А кой не е чувал за Фалкао
Лустия този Алън Кенеди да не е от клана Кенеди,защото съм чувал че имали един футболист,племеник на Боби Кенеди?Я кажи ти като спец по историята на Ливърпуул?
waterwet
на 13.06.2009 в 19:15:09 #26Усещам ли злоба в коментарите ти ----------------- По-скоро пристрастност в изобилие.
waterwet
на 13.06.2009 в 19:13:17 #25lustig, Искаш ли да се обзаложим, че съм гледал Ливър-а повече от всеки така нареКЪЛ се форумен фен на скаузърите и поназнаивам доста неща, които в БГ са споменавани с голямо закъснение? Затова и не ги понасям.
waterwet
на 13.06.2009 в 19:08:23 #24lustig, Ами "съвсем случайно" в Бг си идвам след 92-ра. А и резултата го знам много добре защото гледах мача пряко или "на живо", както е модерно сега. И през 81-ва срещо Реал цял мач чистехте топката и добре че Алън Кенеди я засече в 83-та мин. с патерицата на финала. Да ти споменавам ли, че единственият финал, в който сте надиграли противника, е Милан, но го загубихте.
edin_chovekk
на 13.06.2009 в 19:06:23 #23lustig Усещам ли злоба в коментарите ти,породена от поредния сезон без титла
И то изпреварени от посредствения тази година отбор на Ман Юнайтед
За това ли толкова те боли

edin_chovekk
на 13.06.2009 в 19:02:51 #22Абе великият Ливърпуул, щом ЦСКА ги отстранява за КЕШ са ми ясни
Не че ЦСКА са по-малък гранд,ама Ливърпуул нали са много велики

lustig
на 13.06.2009 в 18:56:48 #21waterwet | 13.06.2009 21:50 lustig, Да не би да имаш предвид този, който Евертън ги биеше, където ги докопа? Популизъм има навсякъде, но аз не му вярвам, защото си имам очи. Точно с безличния стил на Фейгън Стяуа през 86-та стигна до дузпите и до КЕШ с/у Барселона. През 84-та Рома Ви разпра де що има за разцепване. Още си спомням как Серезо, Фалкао и Конти правеха страхотни неща, а Рони Уилан крещеше да се чисти топката напред Много щастлив ------------------------------------------------------------------------------- Интересно ми е като имаш очи как по това време си гледал редовно мачовете от Първа дивизия, за да коментираш ? За какъв популизъм ми говориш когато всеки фен на пуул знае кога Ливърпул е бил най-силен. Ти като гледам не си за това не знаеш. Няма нужда да ти обяснавам. И не ми говори за Евертън смешно е...... най-добрия играч.....фен на Евертън е ....Йан Ръш...хахахахах Колкото до Рома през '84та ....ще ми кажеш ли как свърши този финал ? Или може би колко човека от отбора на Рома отидоха в лудницата след мача ?
waterwet
на 13.06.2009 в 18:50:28 #20lustig, Да не би да имаш предвид този, който Евертън ги биеше, където ги докопа? Популизъм има навсякъде, но аз не му вярвам, защото си имам очи. Точно с безличния стил на Фейгън Стяуа през 86-та стигна до дузпите и до КЕШ с/у Барселона. През 84-та Рома Ви разпра де що има за разцепване. Още си спомням как Серезо, Фалкао и Конти правеха страхотни неща, а Рони Уилан крещеше да се чисти топката напред
Roberto_Baggio
на 13.06.2009 в 18:50:02 #19AVEJUVE ........... Недей така бе братле , че на мен чак ми стана гадно за човека
. Както и да е другата година май ще има друг отбор с най-много титли в Англия...... 
lustig
на 13.06.2009 в 18:39:03 #18waterwet Провери кой отбор на Ливърпул е избран и смятан от феновете на Ливърпул за най-великия и тогава коментирай
Ще ти подскажа само, че този отбор не е играл за КЕШ...
waterwet
на 13.06.2009 в 18:34:00 #17lustig, Най-великите отбори на Ливърпул и Евертън никога не играха за КЕШ. ----------------- Извини ме, но най-великият отбор на Евертън не игра за КЕШ!!! Кой според теб отбор на Ливър-а е по-велик от времето на Шенкли и Пейсли? А за търкалянето на Бонек и дузпата дадена от рефера Дейна - всички знаем. По-скоро можеше да напишеш, че най-силните отбори на Евъртън и Арсенал не са играли за КЕШ.
lustig
на 13.06.2009 в 18:27:08 #16Ох много се чувствам изгаврен. АМА МНОГО ХАЕХЕАХАХЕХАЕХАЕ Фен на Юве да гаври Ливърпул...тва е като червей да се присмее на ОРЕЛ....

edin_chovekk
на 13.06.2009 в 18:23:04 #15lustig Смешен си
edin_chovekk
на 13.06.2009 в 18:20:38 #14AVEJUVE не че нещо,ама го навря на кучето в гъза тоя пич
Така е който предизвиква ювентино 
lustig
на 13.06.2009 в 18:17:38 #13AVEJUVE ХАЕХАЕХАЕХАЕХАЕХАЕХ Абе комик какво си видял ти бе ? Единствената причина Милан (Италия) да има повече кешове ( не Юве..те на финалите сгъват палатката много бързо) както и успехи в Европа е смешното наказание наложено на Ливърпул и англииските отбори. Да онзи финал дето феновете ви не успяха да си напълнят трибуната и се направиха на много големи мъже и когато се тръгна към тях почнаха да прескачат оградите и се избиха. Финала с под 30 човека охрана (полиция). Жалко е, наистина за хората които загинаха. Уважавам ги....но .....нека не забравяме кои тогава беше ХЕГЕМОНА В ЕВРОПА. Ливърпул и Англия....това е. Спечеления ви финал с дузпа 2 метра преди наказателното. От срам и заради трагедията ви я свириха а после дори не посмяха ви упрекнат ПОДАРЪК... А какво беше положението преди наказанието тогава - Който стане шампион на Англия директно зима КЕШ......италианските отбори не съществуваха на картата на ЕВРОПА. Италианския футбол се разви точно след тази забрана. Най-великите отбори на Ливърпул и Евертън никога не играха за КЕШ. За сметка на това Милан се възползва ( не Юве...те пред Ливърпул са евро АНОНИМНИЦИ). Но на този свят всичко се връща...рано или късно отново италианските отбори и Юве са там където бяха и преди....в калта....една лига дето най-голямата им звезда е пенсиониран бразилец в Милан. п.с. Не се притеснявай последната титла на Ливърпул съм я видял, все пак не съм на 15. А за последните 10 години съм ги виждал да направят най-великите финали в историята на Ф.А., УЕФА и ШЛ. И не като Юве да стигат до финали и да земат сребърните медали ами да ги ПЕЧЕЛЯТ. Знам, че това ти звучи странно като фен на отбор който наскоро е влязъл от СЕРИЯ Б. Всъщност като се замисля коя ви е последната ИСТИНСКА ТИТЛА ? Ако имате такава изобщо ?
извинявам се ...да гавриш Юве е толкова лесно и невъзпитано ...като да ебаваш сакато дете олигофренче на инвалидна количка. 

OnTheKop
на 13.06.2009 в 15:40:08 #12AVEJUVE От къде тая омраза към Ливърпул,бе?
1986
на 13.06.2009 в 14:32:38 #11Тоя определено е по-добър от Малина.
4oKuTo
на 13.06.2009 в 14:07:55 #10Тоя не го знам става ли за нещо, но няма да е по-зле от Молинаро
Пловдивчанин се родих
на 13.06.2009 в 13:55:11 #9Просто и ясно - не е достатъчно добър за Ливърпул и отива в Юве. Късмет му желая!