Сасуоло и Удинезе завършиха 1:1 в мач от 36-ия кръг на италианската Серия А. Отборите запазиха местата си във временното класиране, като домакините в днешния мач са на 11-а позиция, точно пред Удине, като и двата тима не се борят за нищо до края на сезона.

Сасуоло поведе рано в мача, като Джанлука Скамака вкара още в шестата минута, след като получи хубав пас в наказателното поле от Джакомо Распадори. Малко по-късно Мерт Мулдур направи пропуск за домакините. Удинезе отговори с пропуск на Роберто Перейра в 19-ата минута.

След почивката Удинезе заиграе по-агресивно и Уолъс направи голям пропуск за гостите в 65-ата минута. В 77-ата минута попадение на Брам Нуйтинк за Удинезе бе отменен заради засада при консултация със системата за видео повторения. Малко по-късно Нуйтенк отново вкара, като този път нямаше нищо нередно - 1:1.

В края дори гостите от Удине бяха по-близо до успеха, но Илия Нестеровски направи пропуск.

Наполи победи Торино с 1:0