Рома бързо се завърна на победния път в Серия "А". След грешната стъпка срещу Верона, тази вечер селекцията на Жозе Моуриньо се справи трудно с амбициозния тим на Удинезе 1:0.

Сампдория - Наполи 0:4 в Серия "А"

Наказателната акция на Наполи в Серия "А" продължава

"Партенопеите" разбиха Сампдория с 4:0

Трите точки дойдоха типично в стила на Специалния, много нерви, червен картон и треперене до последния съдийски сигнал.

Снимка 547641

Източник: EPA/БГНЕС

Единственото попадение реализира английският национал Тами Ейбрахам в 36-ата минута. Тогава бившият нападател на Челси се възползва от отличен пробив по фланга на бранителя Калафиори. Въпросният пробяга половината терен, след което му предостави кълбото на празна врата.

Торино - Лацио 1:1 в Серия "А"

Чиро Имобиле спаси Лацио от загуба в Торино

Двата тима завършиха при драматично 1:1 в Серия "А"

В началото на срещата гредата пък бе уцелил Хенрих Мхитарян.

Малко преди последния съдийски сигнал, "вълците" останаха с човек по-малко. Лоренцо Пелегрин си изкара втори жълт картон и реферът Антонио Рапуано го прати преждевременно в съблекалните.

Снимка 547642

Победата изкачи Рома до четвъртото място в Серия "А с актив от 12 точки. Удинезе е на десетата позиция със седем пункта.