Торино и Лацио не се победиха в двубой от междинния кръг в италианската Серия "А" (1:1). Двата тима изиграха здрав сблъсък на "Олимпико", който можеше да завърши и с победа за домакините, ако не бе късният изравнителен гол на Чиро Имобиле в 91-ата минута.

Болоня и Дженоа направиха 2:2 в Серия А

Дузпи в последните минути решиха битката между Болоня и Дженоа

Интересен мач на "Ренато Дал'Ара"

"Биковете" бяха по-настоятелни пред гола, като пропуски направиха Кофи Джиджи и Марко Пяца, а веднъж в гредата стреля и Антонио Санабрия.

Интер победи Фиорентина с 3:1 в Серия А

Интер обърна Фиорентина и поведе класирането

Размениха си по едно полувреме

Радост за домакините все пак имаше в 76-ата минута, когато Марко Пяца се измъкна от персоналния си пазач и с глава превърна в гол отлично подаване на Синго.

В 91-ата минута Торо се сгромоляса в стремежа си да удържи победата. Лацио се пребори за дузпа, която бе реализирана от Чиро Имобиле за крайното 1:1.

"Бианкочелестите" се намират на седмо място във временното класиране, като вече в три поредни срещи тимът на Маурицио Сари няма победа. Торино е под №10 с точка по-малко от "орлите".

Сампдория - Наполи 0:4 в Серия "А"