Рома победи Палермо в мач от 28-ия кръг на Серия А. "Вълците" се наложиха с 3:0 като гости в Сицилия. Ивайло Чочев игра цял мач за домакините.

С тази загуба, Палермо остана дълбоко в зоната на изпадащите, на 7 точки зад Емполи, който е на спасителното 17-о място.

"Вълците" натрупаха три поредни загуби и общо 4 в последните си 5 мача и търсеха изкупление на "Ренцо Барбера" след онова 2:4 на стадиона на Лион в четвъртък вечер.

в 22-ата минута Клемен Грение получи твърде много време да насочи идеално паса си и Ел Шаарави отбеляза за 1:0.

В 76-ата минута Джеко чудесно си поведе с гърди пас наляво от Наингаол в наказателното поле и много елегантно търкулна между вратаря и последния защитник за 2:0.

В добавеното време Строотман изведе Бруно Перес вдясно и бекът прокара през краката на вратаря Андреа Фолинати за крайното 3:0.