Лидерът в класирането в Серия А направи 1:1 с Верона. Въпреки че гостите от "града на любовта" завършиха мача само с 9 души, те все пак откраднаха точки от фаворита.

Верона поведе в 13-ата минута чрез Симеоне, който прави фурор в последните мачове. Само след 5 минути обаче неаполитанците изравниха за 1:1 чрез Ди Лоренцо.

В продължението на мача играчите на Наполи стреляха към вратата на съперника, но нито една топка не отиде в мрежата на вратаря Монтипо.

Удинезе победи Сасуоло с 3:2 в Серия "А"

Удинезе удари Сасуоло в голово шоу

В мача имаше два обрата

В 88-ата минута футболистът на гостите Даниел Беса заслужи втори жълт картон, а в 93-ата минута заради удар с лакът бе изгонен хърватинът Никола Калинич.

След 12 кръга Наполи все още е лидер, с 1 точка повече от Милан. Верона в момента е на 10-та позиция в таблицата с 16 точки.